Kapaklı Belediyesi Destek Personeli Alımı

Belediye bünyesine personel alımı yapılması için iş ilanı yayınlandı. Yayınlanan memur alımı ilanında Tekirdağ Kapaklı Belediyesi bünyesinde görevlendirilmek üzere 16 adet destek personeli alımı yapılacağı açıklandı.

Kamu Personeli Alımı 26.10.2020, 14:44 26.10.2020, 15:50
Kapaklı Belediyesi Destek Personeli Alımı

Kapaklı Belediyesi Destek Personeli Alımı

Belediye bünyesine personel alımı yapılması için iş ilanı yayınlandı. Yayınlanan memur alımı ilanında Tekirdağ Kapaklı Belediyesi bünyesinde görevlendirilmek üzere 16 adet destek personeli alımı yapılacağı açıklandı.

BAŞVURU BİLGİLERİ

Kapaklı Belediyesi Destek personeli alımı ilanı son başvuru tarihi 29.10.2020 olarak açıklanmıştır.

Başvuruda bulunmak isteyen adaylar gerekli belgeler ile özgeçmişlerini yasin.eski@kapbelas.com mail adresine göndermeleri gerekiyor.

Kurum Adı: Kapaklı Belediyesi Personel Anonim şirketi

Kurum Adresi: İnönü mahallesi Eski Cami Caddesi B blok Mustafa Topuzlu Apartmanı No: 31 Kapaklı - Tekirdağ

Kurum Telefon Bilgisi: 0 282 717 10 99

BAŞVURU GENEL ŞARTLARI NELERDİR

1. Kapaklı Belediyesi Destek personeli alımı ilanına başvuracak olan bütün kişilerin Türk vatandaşı olması gerekmektedir.

2. Kapaklı Belediyesi Destek personeli alımı ilanına başvuracak kişilerin kamu haklarından mahrum bulunmaması gerekmektedir.

3. Kapaklı Belediyesi Destek personeli alımı ilanına başvuracak kişilerin bilinçli bir şekilde işlenmiş bir suçtan ötürü bir yıl veyahut daha fazla süreler ile hapis cezasına çarptırılmamış olmak gerekiyor.

4. Kapaklı Belediyesi Destek personeli alımı ilanına başvuracak Anayasal düzeni yıkmaya ve bu düzenin işleyişini engellemeye karşı suçlar işlememiş olmak gerekiyor.

5. Kapaklı Belediyesi Destek personeli alımı ilanına başvuracak Hileli iflas suçu işlememiş olması gerekiyor.

6. Kapaklı Belediyesi Destek personeli alımı ilanına başvuracak İflasına fesat karıştırmaması gerekmektedir.

İSTENİLEN BELGELER

1. Kapaklı Belediyesi Destek personeli alımı ilanına başvuracak kişilerin Nüfus cüzdanı aslı veya kurumumuzca onaylanmak üzere fotokopisi gerekmektedir.

2. Kapaklı Belediyesi Destek personeli alımı ilanına başvuracak kişilerin Diplomalarının aslı veyahut noter tarafından onaylı örneği veya e-devlet üzerinden alınacak barkotlu mezuniyet belgesi gerekmektedir.

3. Kapaklı Belediyesi Destek personeli alımı ilanına başvuracak kişilerin Yabancı Okullardan Mezun olmuş bay ve bayan adaylar için Denklik Belgesinin aslı veya noter onaylı örneği gerekmektedir.

4. Kapaklı Belediyesi Destek personeli alımı ilanına başvuracak kişilerin KPSS Sonuç Belgesinin ÖSYM sitesinden alınan barkotlu bilgisayar çıktısı lazımdır.

5. Kapaklı Belediyesi Destek personeli alımı ilanına başvuracak isteyen kişilerin askerlik ile ilişkisi olmadığına dair resmi beyanı gerekmektedir.

6. Kapaklı Belediyesi Destek personeli alımı ilanına başvuracak isteyen kişilerin görevlerini devamlı bir şekilde yapmasına engel olacak bir durumu olmadığına dair resmi beyanı.

7. Kapaklı Belediyesi Destek personeli alımı ilanına başvuracak olan bütün kişilerin 2 adet biyometrik fotoğraf gerekmekte ve bir adedi forma yapıştırılacaktır.

Kaynak: Kamu Personel Alımı
Yorumlar (0)