Kanal Ve Izgara İşçisi Alımı Yapılacak

Kanal Ve Izgara İşçisi Alımı yapılması için iş ilanı yayınlandı. Yayınlanan ilanlarda Bursa belediyesi başkanlığı bünyesinde kadrolu olarak görevlendirilmek üzere 34 adet Kanal ve Izgara işçisi alımı yapılacak.

Kamu Personeli Alımı 24.11.2020, 12:29
Kanal Ve Izgara İşçisi Alımı Yapılacak

Kanal Ve Izgara İşçisi Alımı Yapılacak

Kanal Ve Izgara İşçisi Alımı yapılması için iş ilanı yayınlandı. Yayınlanan ilanlarda Bursa belediyesi başkanlığı bünyesinde kadrolu olarak görevlendirilmek üzere 34 adet Kanal ve Izgara işçisi alımı yapılacak.

BAŞVURU BİLGİLERİ

Kanal Ve Izgara İşçisi Alımı ilanı son başvuru tarihi 27.11.2020 olarak açıklanmıştır.

Başvuru yapmak isteyen adayların info@binted.com.tr adresine mail göndermeleri gerekiyor.

İrtibat kişisi: M.Gökhan KEŞLİK

İrtibat Telefonu: 0 224 251 06 00

Kurum Adresi: Atatürk Kongre Kültür Merkezi Başkanlık Binası K:1 Osmangazi - Bursa

ADAYLARDAN İSTENİLEN BELGELER

1. Kanal Ve Izgara İşçisi Alımı ilanına başvuracak tüm adayların Nüfus cüzdanı aslı veya kurumumuzca onaylanmak üzere fotokopisi gerekmektedir.

2. Kanal Ve Izgara İşçisi Alımı ilanına başvuracak tüm Bay bayan adayların Diploma belgesinin aslı veya noter onaylı örneği veya e-devlet üzerinden alınacak barkotlu mezuniyet belgesi gerekmektedir.

3. Kanal Ve Izgara İşçisi Alımı ilanına başvuracak tüm adayların Yabancı Okul Mezunu adaylar için Denklik Belgesinin aslı veya noter onaylı örneği gerekmektedir.

4. Kanal Ve Izgara İşçisi Alımı ilanına başvuracak tüm erkek Adaylar için askerlik ile ilişkisi olmadığına dair resmi beyanı gerekmektedir.

5. Kanal Ve Izgara İşçisi Alımı ilanına başvuracak tüm adayların görevlerini devamlı bir şekilde yapmasına engel olacak bir durumu olmadığına dair resmi beyanı.

6. Kanal Ve Izgara İşçisi Alımı ilanına başvuracak tüm adayların 2 adet biyometrik fotoğraf gerekmekte ve bir adedi forma yapıştırılacaktır.

7. Alımı ilanına başvuracak tüm adayların Sürücü belgesinin aslı veyahut noter onaylı sureti gerekmektedir.

8. Kanal Ve Izgara İşçisi alımı ilanına başvuracak olan bütün kişilerin Özel sektörde çalışılan süreler için SGK hizmeti dökümü gerekmektedir.

9. Kanal Ve Izgara İşçisi alımı ilanına başvuracak olan bütün kişilerin Kamu kurumlarında çalışılan süreler için çalıştıkları kurumdan alınacak belge gerekmektedir.

10. Kanal Ve Izgara İşçisi alımı ilanına başvuracak olan bütün kişilerin Fotoğraflı öz geçmiş gerekmektedir.

11. Kanal Ve Izgara İşçisi alımı ilanına başvuracak olan bütün kişilerin Genel şartlar başlığında belirtilen mesleki tecrübeyi gösterir belge gerekmektedir.

BAŞVURU GENEL ŞARTLARI NELERDİR

1 - Kanal Ve Izgara İşçisi alımı ilanına başvuracak Türk vatandaşı olması gerekmektedir.

2 - Kanal Ve Izgara İşçisi alımı ilanına başvuracak kamu haklarından mahrum bulunmaması gerekmektedir.

3 - Kanal Ve Izgara İşçisi alımı ilanına başvuracak affedilmiş olsalar bile devletin ve milletin güvenliğine karşı suçlar işlememiş olması gerekiyor.

Kaynak: Kamu Personel Alımı
Yorumlar (0)