Kamuya Daimi KPSS'siz Şoför Alımı Yapılacak

Daimi KPSS'siz Şoför alımı yapılması için iş ilanı yayınlandı. Yayınlanmış olan personel alımı iş ilanları duyurusu bilgilerinde Dalaman Belediyesi kendi bünyesinde görevlendirilmek üzere 1 adet Daimi KPSS'siz Şoför alımı yapılacak.

Kamu Personeli Alımı 27.02.2021, 12:20
Kamuya Daimi KPSS'siz Şoför Alımı Yapılacak

Kamuya Daimi KPSS'siz Şoför Alımı Yapılacak

Daimi KPSS'siz Şoför alımı yapılması için iş ilanı yayınlandı. Yayınlanmış olan personel alımı iş ilanları duyurusu bilgilerinde Dalaman Belediyesi kendi bünyesinde görevlendirilmek üzere 1 adet Daimi KPSS'siz Şoför alımı yapılacak.

BAŞVURU BİLGİLERİ

Dalaman Belediyesi personel alımı ilanı son başvuru tarihi 02.03.2021 olarak açıklanmıştır.

Başvuru yapmak isteyen kişilerin aşağıda yazılı olan adrese başvuru yapmaları gerekiyor.

Karaçalı mahallesi Atatürk caddesi No: 96 Dalaman - Muğla

İrtibat kişisi: Kemal ATLI

Telefon Bilgisi: 0 252 692 2010 - 190

BAŞVURU GENEL ŞARTLARI NELERDİR

1 - Daimi KPSS'siz Şoför ilanına başvuracak bütün bay ve bayan vatandaşların Türk vatandaşı olması gerekmekte.

2 - Daimi KPSS'siz Şoför ilanına başvuru işlemi yapmak isteyen bütün şahısların kamu haklarından mahrum olmaması gerekiyor.

3 - Daimi KPSS'siz Şoför ilanına başvuracak tüm şahısların affedilmiş olsalar dahi devletin ve ülkenin güvenlik işlemine karşı her hangi bir suç işlememiş olması lazım.

4 - Daimi KPSS'siz Şoför ilanına başvuru işleminde bulunmak isteyen bütün kişilerin devletin Anayasal düzeni yıkmaya çalışmak ve devletin işleyişine karşı suçlar işlememiş olması gerekiyor.

5 - Daimi KPSS'siz Şoför ilanına başvuru işleminde bulunmak isteyen bütün kişilerin kadrolar için aranmış diğer başvuru özelliklerini taşıması gerekmekte.

6 - Daimi KPSS'siz Şoför ilanına başvuru yapacak olan şahısların duyurusu yapılmış olan kadrolar için mezun olunan okullar nedeni ile eğitim şartını taşıması gerekiyor.

7 - Daimi KPSS'siz Şoför ilanına başvuru işleminde bulunacak olan şahısların Yapılacak olan Güvenlik Soruşturmalarının ve Arşiv Araştırmalarının sonuçlarının olumlu olması gerekmekte.

8 - Daimi KPSS'siz Şoför ilanına başvuru işleminde bulunacak bütün şahısların yasa dışı örgütlerin propagandasını yapmamış olması gerekiyor.

9 - Daimi KPSS'siz Şoför ilanına başvuru yapmak isteyen vatandaşların yasadışı örgütler ile eylem birliği içinde bulunmamış olması gerekiyor.

ADAYLARDAN İSTENİLEN BELGELER

1. Daimi KPSS'siz Şoför ilanına başvuru işleminde bulunacak olan bütün adayların Kimlik kartının aslı ya da kurum tarafından onaylanmak için fotokopisi gerekiyor.

2. Daimi KPSS'siz Şoför ilanına başvuru işlemi yapmak isteyen bütün adayların Diploma belgelerinin aslı ya da noter üzerinden onaylı örneği ya da e-devlet üstünden alınmış olan barkotlu olan mezuniyet belgesi gerekiyor.

3. Daimi KPSS'siz Şoför ilanına başvuru yapmak isteyen bütün tüm insanların Yabancı Okullardan mezunların Denklik Belgesinin aslı ya da noter tarafından onaylı örneği gerekiyor.

4. Daimi KPSS'siz Şoför ilanına başvuru işleminde bulunmak isteyen bütün erkek Aday kişilerin askerlik ile bağı bulunmadığına ait resmi beyanı lazım.

5. Daimi KPSS'siz Şoför ilanına başvuracak bütün bay ve bayan adayların işlerini sürekli şekilde yapmalarına engel olabilecek bir durumu olmadığına ait resmi beyan gerekmekte.

6. Daimi KPSS'siz Şoför ilanına başvuru yapacak olan bütün insanların biyometrik fotoğrafı gerekiyor ve bir taneside forma yapıştırılması gerekiyor.

Kaynak: Kamu Personel Alımı
Yorumlar (0)