Kamuya 9028 TL Maaş İle Memur Alımı Ve Başvuru Şartları

Güncel kamu personel ve belediye memur alımı ilanları için yayınlanan bilgilerde İstanbul büyükşehir belediyesi birimleri için yazılım geliştirme yönetmeni alımı yapılacak. Memur alımı için başvuru şartları haberimizin detaylarında.

Kamu Personeli Alımı 01.10.2021, 00:13 03.10.2021, 00:10
Kamuya 9028 TL Maaş İle Memur Alımı Ve Başvuru Şartları

Bildirisi yapılmış olan son dakika memur alımı ilanları içeriğinde İstanbul dijital medya kuruluşu için başvuru işlemi yapacak olanların gerekli eğitime sahip olmaları gerekiyor.


Başvuru Bilgileri Nedir?


Yayın yazılım personeli alımı için son başvuru tarihi 3.10.2021 olarak bildirildi ve aşağıda bulunan link üstünden başvurulması gerekmekte.

https://kariyer.ibb.istanbul/ilanlar/genel-basvuru-5


Başvuru Şartları


İstanbul memur alımı ilanları için kişilerin 4 yıl mesleki profesyonel deneyime sahip olmaları, görevlerini yapmalarına engel bir sağlık sorunlarının olmaması ve İstanbul içinde ikamet ediyor olmaları gerekmekte.

Belediye personel alımı için kişilerin Java, swift, ruby ve python gibi programları dillerinden en az bir tanesini uzmanlık seviyesinde bilmesi gerekmekte ve sahtecilik, ihaleye fesat karıştırma gibi suçlar işlememiş olmaları gerekiyor.

Kamu personel alımı için tüm başvuru sahiplerinin MS, SQL, MySQL veri tabanı yapılarına hâkim olmaları ve devletin güvenliğine karşı suçlar işlenmemiş olması gerekiyor.

Güncel iş ilanları için bütün vatandaşların organizasyon becerileri kuvvetli olması, kamusal haklardan mahrum olunmaması ve tempolu iş ortamı içerisinde çalışma kabiliyetlerine sahip olmaları gerekiyor.

Kaynak: Kamu Personel Alımı
Yorumlar (0)
Kamu Personeli Alımı