Kamu Yönetimi 8105 TL Maaş İle Personel Alımı İlanları Yayınlandı

Kamu personel istihdamı için yayını gerçekleştirilmiş olan bilgilerde İstanbul Büyükşehir belediyesi içinde görevlendirilmek üzere güncel çevre mühendisi ilanları yayınlandı.

Kamu Personeli Alımı 24.09.2021, 09:42 25.09.2021, 13:48
Kamu Yönetimi 8105 TL Maaş İle Personel Alımı İlanları Yayınlandı

Son dakika mühendis alımı ilanları için kamu kurumu tarafından yayınlanmış duyurular için çalışmak isteyen adayların gerekli eğitimleri almış olmaları gerekiyor.


Başvuru Bilgileri Nedir?


Kamu yönetimi alımı son başvuru tarihi 27.09.2021.

Başvuru işlemleri için vatandaşların İBB kariyer sitesi üstünden başvurmaları gerekmekte.

https://kariyer.ibb.istanbul/ilanlar/genel-basvuru-5


Başvuru Şartları Nedir?


Kamu çevre mühendisi alımı kapsamı çalışmak isteyenlerin çözüm odaklı olmaları, herhangi bir sigortalı işte çalışmıyor olması, dinamik olarak çalışma yeteneğine sahip olmaları ve herhangi bir adli sicil kaydının bulunmaması gerekiyor.

Güncel mühendis alımı ilanları için başvuru gerçekleştireceklerin analitik düşünme kabiliyetlerinin olması, Word, excel, powerpoint gibi programları iyi derecede kullanıyor olması ve Türkiye Cumhuriyeti vatandaşı olmaları gerekmekte.

Kamu personel alımları için görev yapmak isteyenlerin ekip çalışması konusunda kabiliyetleri olmaları, kamu haklarından mahrum olunmaması, planlama becerileri kuvvetli olması ve Emeklilik, yaşlılık veya malullük adı altında herhangi bir ödeme almıyor olmak.


İstanbul iş ilanları için bütün kişilerin sözlü iletişimlerinde iyi olmaları, görevlerini yapmalarına engel bir sağlık sorunlarının olmaması, tempolu iş ortamlarına alışık olmaları ve devletin güvenliğine karşı suçlar işlenmemiş olması gerekiyor.


Başvuru İçin Gerekli Belgeler


Vukuatlı nüfus kayıt örneği.

Kimlik fotokopisi ve aslı gerekmekte.

Resmi kuruma ibrazlı adli sicil kaydı örneği.

Sahip olunan ehliyet ve sertifikalar.

Son mezun olunan okul diploması.

Kaynak: Kamu Personel Alımı
Yorumlar (0)
Kamu Personeli Alımı