Kamu ve Özel 300 Büro İşçisi ve Muhasebeci Alımı

Türkiye İş Kurumu tarafından yayımlanan 20 Ağustos 2019 tarihli ilanlar ile 14 şehirde 140 Büro işçisi ve 160 muhasebeci işçisi alımı yapılacağı duyuruldu. Başvurular başlamış olup detaylar haberimizde…

Kamu Personeli Alımı 20.08.2019, 10:59 23.08.2019, 02:17
Kamu ve Özel 300 Büro İşçisi ve Muhasebeci Alımı

Yayımlanan 20 Ağustos 2019 tarihli İŞKUR güncel iş ilanlarında 14 şehirde 140 Büro işçisi ve 160 muhasebeci alımı yapılmaktadır. Alımlar online olarak veya şahsen Türkiye İş Kurumu İl Müdürlüleri veya İŞKUR İlçe Müdürlükleri vasıtasıyla başvurular kabul edilmektedir.

Alım Yapacak Şehirler Nereler;

İstanbul, İzmir, Tekirdağ, Tokat, Adana ve Mersin şehirleri 160 muhasebeci alımı yapmaktayken, İstanbul, Antalya, Adıyaman, Aydın, Balıkesir, Sakarya ve Sivas şehirlerine ise 140 büro işçisi alımı gerçekleştirilecektir.

Genel Başvuru Şartları Neler;

Türkiye Cumhuriyeti Vatandaşı olması, en az ilkokul mezunu olması, kamu haklarından mahrum olmaması, Anayasal düzene karşı suçu bulunmaması, Sosyal Güvenlik Kurumlarından emekli, dul, yetim veya malullük aylığı gibi her hangi bir şekilde maaş almıyor olması ve yayımlanan ilanların detaylarında bulunan özel şartlara haiz olanların başvuruları kabul edilmektedir.

Adayların Başvuru Detayları Neler;

Kamu ve Özel İŞKUR tarafından yayımlanan ilanlarda başvurular Türkiye İş Kurumu İl Müdürlükleri vasıtasıyla şahsen yapılabileceği gibi İŞKUR kaydı bulunan adaylar ise kendilerine uygun olan iş ilan numaralarını kopyalayarak başvuruda online tamamlaya bilirler.

Büro İşçisi alımına ulaşmak için tıklayınız.

Muhasebeci alımına ulaşmak için tıklayın.

Kaynak: Kamu Personel Alımı
Yorumlar (2)
Hasan Ali Çiçek 2 yıl önce
Zabıta başvurusu
Esin 2 yıl önce
Kirsehirde varmi muhasebici alim satim icin biro gorevlisi