Kamu Üniversitesine 226 Personel Alımı Bitiyor

Çanakkale Onsekiz Mart Üniversitesi 7 unvanda 226 kamu personel alımı ilanı başvurular bugün bitiyor. Alınacak Personel unvanları ve Başvuru detayları haberimizde.

Kamu Personeli Alımı 19.06.2020, 11:07 20.06.2020, 11:52
Kamu Üniversitesine 226 Personel Alımı Bitiyor

Çanakkale Onsekiz Mart Üniversitesi 7 unvanda 226 kamu personel alımı ilanı başvurular bugün bitiyor. En az İlkokul Mezunu 226 kamu personeli Başvuru ve şartları şu şekilde;

GENEL ŞARTLAR

1.Türkiye Cumhuriyeti vatandaşı olmak.

2.En az lise ve dengi okullardan, en fazla lisans mezunu olmak.

3.Erkekler için 1.75 cm’den kısa boylu olmamak ve boy ölçüsünün santimetre olarak son iki rakamı ile kilosu arasında 10 kilogramdan eksik veya fazla fark olmamak.

4.18-40 yaş arasında olmak

5.Askerlikle ilişiği olamamak.

6.Özel güvenlik görevlisi belgesine/kimlik kartına sahip olmak. (Silahlı/Silahsız)

7.Özel güvenlik görevlisi olarak görev yapmaya sağlık yönünden elverişli olmak. Görevin yapılmasına engel olabilecek vücut ve akıl hastalığı ile ilgili engeli bulunmamak. (İşe alım aşamasında Sağlık Raporu tam teşekküllü hastaneden alınacaktır.)

8.Affa uğramış olsa bile Devletin güvenliğine karşı, anayasal düzene ve bu düzenin işleyişine karşı suçlar, Devletin sırlarına karşı suçlar ve casusluk, zimmet, irtikap, rüşvet, hırsızlık, dolandırıcılık, sahtecilik, güveni kötüye kullanma, hileli iflas, ihaleye fesat karıştırma, edinim ifasına fesat karıştırma, suçtan kaynaklanan malvarlığı değerini aklama veya kaçakçılık suçlarından mahkum olmamak.

9.Sağlık Uygulama ve Araştırma Hastanesinde vardiyalı çalışmaya engel durumu olmamak.

10.Çanakkale il sınırlarında ikamet etmek(Merkez ve tüm ilçeleri dahil)

NOTER KURASI

1.Kura çekimi ÇOMÜ İÇDAŞ Kongre Merkezinde 25/06/2020 tarihinde saat:10.00’de yapılacaktır. COVİD-19 salgını sebebiyle alınacak önlemler kapsamında kura işlemine görevli personel haricinde kimse alınmayacaktır. Kura işlemi Üniversitemizin www.comu.edu.tr/canli-yayin  adresinde canlı olarak yayınlanacak olup kamera ile kayıt altına alınacaktır. Kura sonucu belirlenen adaylar kurumun internet sitesinde (www.comu.edu.tr ) ilan edilecek olup adaylara ayrıca yazılı tebligat yapılmayacaktır.

2.Kura sonucu sözlü sınava girmeye hak kazanan adaylardan istenecek belgeler ile mülakat tarihi ve yeri daha sonra https://www.comu.edu.tr adresinden ilan edilecektir.

3.NOT: Ülkemizde de görülmekte olan KORONAVİRÜS- COVID-19  salgını  nedeniyle halk sağlığını korumak amacıyla  başvuru şartlarını taşıyan adaylar,  İŞKUR internet sitesinden (https://esube.iskur.gov.tr/ internet adresi üzerinden “İş Arayan" linkine TC kimlik numarası ve şifresi ile giriş yaparak), E-DEVLET ve ALO 170 hattı üzerinden  başvuru yapılacaktır

Çanakkale Üniversitesi kamu personel alım detayları için tıklayın

KamuPersoneliAlimi. Net  Android Mobil Uygulamasını Telefonunuza indirerek ve Sosyal Medya üzerinde bizleri takip ederek güncel haberlerden ücretsiz haberdar olabilirsiniz.

KamuPersoneliAlimi.Net Android Uygulamasını indirmek için Buraya Tıklayınız.

 Instagram Hesabımızı Buradan Takip Et

Facebook Grubumuza Buradan Katıl

Twitter Hesabımızı Buradan Takip Et

Kaynak: Kamu Personel Alımı
Yorumlar (0)