Kamu Üniversitesi Memur Alımı

Kamu Üniversitesi personel alımı için ilan yayınladı. Yayınlanan ilanda Bayburt Üniversitesi birimlerinde görevlendirilmek üzere 1 adet İç Denetçi alımı yapacağını açıkladı.

Kamu Personeli Alımı 29.10.2020, 00:25 30.10.2020, 12:54
Kamu Üniversitesi Memur Alımı

Kamu Üniversitesi Memur Alımı

Kamu Üniversitesi personel alımı için ilan yayınladı. Yayınlanan ilanda Bayburt Üniversitesi birimlerinde görevlendirilmek üzere 1 adet İç Denetçi alımı yapacağını açıkladı.

BAŞVURU BİLGİLERİ

Bayburt Üniversitesi İç Denetçi alımı ilanı son başvuru tarihi 2.11.2020 olarak açıklandı.

Resmi ilan linki aşağıdadır

https://www.ilan.gov.tr/ilan/682850/personel-alimi-akademik-kadro-ve-egitim-ilanlari/kamu-personel-alim-ve-sinavlari/bayburt-universitesine-genel-idare-hizmetleri-sinifi-5-dereceli-1-adet-ic-denetci-alinacaktir

Başvuruların şahsen ya da posta yolu ile yapılması gerekmektedir.

Başvuru Adresi: Bayburt Üniversitesi Rektörlüğü Personel Daire Başkanlığı

Dede Korkut Külliyesi Gençosman Mah. Merkez - BAYBURT

Telefon: 0 458 211 11 53 / 1178

E-Posta: personel@bayburt.edu.tr

BAŞVURU GENEL ŞARTLARI NELERDİR

1. Bayburt Üniversitesi İç Denetçi ilanına başvuracak olan bütün kişilerin Türk vatandaşı olması gerekmektedir.

2. Bayburt Üniversitesi İç Denetçi ilanına başvuracak olan bütün kişilerin kamu haklarından mahrum bulunmaması gerekmektedir.

3. Bayburt Üniversitesi İç Denetçi alımı ilanına başvuracak olan bütün kişilerin bilinçli bir şekilde işlenmiş bir suçtan ötürü bir yıl veyahut daha fazla süreler ile hapis cezasına çarptırılmamış olmak gerekiyor.

4. Bayburt Üniversitesi İç Denetçi alımı ilanına başvuracak Anayasal düzeni yıkmaya ve bu düzenin işleyişini engellemeye karşı suçlar işlememiş olmak gerekiyor.

5. Bayburt Üniversitesi İç Denetçi alımı ilanına başvuracak Hileli iflas suçu işlememiş olması gerekiyor.

6. Bayburt Üniversitesi İç Denetçi alımı ilanına başvuracak İflasına fesat karıştırmaması gerekmektedir.

İSTENİLEN BELGELER

1. Bayburt Üniversitesi İç Denetçi alımı ilanına başvurmak isteyen kişilerin Nüfus cüzdanı aslı veya kurumumuzca onaylanmak üzere fotokopisi gerekmektedir.

2. Bayburt Üniversitesi İç Denetçi alımı ilanına başvurmak isteyen kişilerin Diplomalarının aslı veyahut noter tarafından onaylı örneği veya e-devlet üzerinden alınacak barkotlu mezuniyet belgesi gerekmektedir.

3. Bayburt Üniversitesi İç Denetçi alımı ilanına başvurmak isteyen kişilerin Yabancı Okullardan Mezun olmuş bay ve bayan adaylar için Denklik Belgesinin aslı veya noter onaylı örneği gerekmektedir.

4. Bayburt Üniversitesi İç Denetçi alımı ilanına başvurmak isteyen kişilerin KPSS Sonuç Belgesinin ÖSYM sitesinden alınan barkotlu bilgisayar çıktısı lazımdır.

5. Bayburt Üniversitesi İç Denetçi alımı ilanına başvurmak isteyen kişilerin askerlik ile ilişkisi olmadığına dair resmi beyanı gerekmektedir.

6. Bayburt Üniversitesi İç Denetçi alımı ilanına başvurmak isteyen kişilerin görevlerini devamlı bir şekilde yapmasına engel olacak bir durumu olmadığına dair resmi beyanı.

7. Bayburt Üniversitesi İç Denetçi alımı ilanına başvuracak olan bütün kişilerin 2 adet biyometrik fotoğraf gerekmekte ve bir adedi forma yapıştırılacaktır.

Kaynak: Kamu Personel Alımı
Yorumlar (0)