Kamu Üniversitesi KPSS’siz 20 Daimi Personel Alımı

Türkiye İş Kurumu üzerinden yayınlanan ilana göre İnönü Üniversitesinde istihdam edilmek üzere 20 daimi personel alımı yapılacaktır. KPSS şartsız ve en az lise mezunu adaylardan başvurular kabul ediliyor. Tüm detaylarıyla haberimizde…

Kamu Personeli Alımı 29.01.2020, 09:20
Kamu Üniversitesi KPSS’siz 20 Daimi Personel Alımı

İŞKUR üzerinden yayınlanan ilan kapsamında Malatya İnönü Üniversitesinde istihdam edilmek üzere KPSS şartı aranmaksızın 20 daimi personel alımı yapılacaktır. İlgili adayların öğrenim durumu ise lise ve dengi okullardan mezun olması gerekmektedir.

Başvuru şartları neler; Türkiye Cumhuriyeti vatandaşı olması, 18 yaşını doldurmuş 35 yaşından gün almamış olması, Lise ve dengi okullardan mezun olması, Vardiyalı sistemde çalışmaya engel bir durumunun olmaması, kamu görevinden çıkarılmamış olması ve kamu haklarından mahrum bulunmayan adayların başvuruları kabul edilecektir.

Ayrıca erkek adayların askerlik hizmetini tamamlamış ve her hangi bir sosyal güvenlik kurumundan emekli, yaşlılık veya malulük maaşı almıyor olması gerekmektedir. İstihdam edilecekler ( temizlik görevlisi ) olarak istihdam edileceklerdir.

Başvurular başlamış olup son başvuru tarihi 31 Ocak 2020 olarak verilmiştir. Adayların İŞKUR iş ilan 00005371276 numaralı ilana yukarıda şartları haiz ise başvurularını tamamlayabilirler.

Kaynak: Kamu Personel Alımı
Yorumlar (2)
Zeynep TAŞ 1 yıl önce
Yaş sorunu heryerde karşımıza çıkıyor malesefffff
Ayşegül 1 yıl önce
Yaş sınırı var ama 65 yaşından önce emeklilik yok bu ne yaman çelişki böyle