Kamu Üniversitesi Güvenlik Görevlisi Alıyor

İskenderun Teknik Üniversitesi Türkiye İş Kurumu üzerinden bünyesine katmak için En az lise mezunu Güvenlik görevlisi alacağını duyurdu.Detaylar ve Başvuru linki haberimizde...

Kamu Personeli Alımı 21.06.2020, 15:08 23.06.2020, 10:45
Kamu Üniversitesi Güvenlik Görevlisi Alıyor

Hatay İskenderun Teknik Üniversitesi Türkiye İş Kurumu (İşkur) aracılığı ile yayınladığı ilanda en az lise mezunu 3 güvenlik görevlisi alımı yapılmaktadır.

Son Başvuru Tarihi  23 Haziran 2020 olarak ilan edilmiştir.

ÖZEL ŞARTLAR

1-Adayların 24 saat esasına göre vardiyalı çalışmasına ve dış mekanda çalışmasına engel durumunun olmaması,

2-Adayların başvurunun son günü itibariyle duyuruda yer alan meslek kollarına uygun olarak talep edilen eğitim durumu ve özel şartlara haiz  olması,

3-Askerlik ile ilişiği olmamak.(yapmış olmak, tecilli veya muaf olmak)

4-En az B sınıfı Sürücü Belgesine sahip olmak (Devriye gezilmesi için zaruridir.)

5-Hatay il sınırları içerisinde ikamet ediyor olmak.

6-Geçerli Özel Güvenlik Eğitim Sertifikasına sahip olmak.

7-Üniversitenin tüm yerleşkelerinde iç ve dış mekanda vardiyalı sistemde çalışmaya engel durumu olmamak. Bunun yanında 5188 sayılı kanunda beliirtilen sağlık şartlarına haiz olmak.

BAŞVURU ŞEKLİ, YERİ VE TARİHİ

Başvuru şartlarını taşıyan adaylar 19.06.2020- 23.06.2020 tarihleri arasında Türkiye İş Kurumu internet adesinden elektronik(online) olarak başvuru yapabilirler.

ADAYLARDAN İSTENİLEN BELGELERİN TESLİMİ VE BAŞVURULARIN İNCELENMESİ

Türkiye İş Kurumu'ndan alınan başvuru sahiplerinin isimlerinin yer aldığı listeler https://iste.edu.tr/duyuru-merkezi internet adresinden ilan edilecek olup kura çekiminden önce adayların ilan şartlarını taşıyıp taşımadıklarının tespiti için istenilen belgeler 25.06.2020 ile 30.06.2020 tarihleri arasında İskenderun Teknik Üniversitesi Personel Daire Başkanlığı'na şahsen teslim edilecektir. Kura çekimine katılmaya hak kazanan adaylardan ayrıca;

Nüfus Cüzdan Fotokopisi

İkametgah belgesi ( karekodlu veya barkodlu e-devlet çıktısı kabul edilecektir.)

Adli sicil belgesi ( karekodlu veya barkodlu e-devlet çıktısı kabul edilecektir.)

Erkek adaylar için Askerlik belgesi ( karekodlu veya barkodlu e-devlet çıktısı kabul edilecektir.)

Güvenlik Görevlisi olarak başvuru yapan adaylardan Temel Eğitim Belgesi,

Özel Güvenlik Kimlik Kartı ( 5188 sayılı Özel Güvenlik Hizmetlerine dair Kanunu'nun 14. maddesinde belirtilen Özel Güvenlik Temel Eğitiminin başarı ile tamamlamış olmak)(Özel Güvenlik Kimlik kartının belge teslim tarihinden itibaren en az 6 ay geçerlilik süresi olmak)

KURA İŞLEMLERİ VE SONUÇLARIN AÇIKLANMASI

Kura Tarihi ve yeri: 07.07.2020 Salı günü saat 12:00'da İskenderun Teknik Üniversitesi Mustafa Yazıcı Devlet Konservatuarı Konferans Salonun'da Noter huzurunda Kura çekim işlemi yapılacaktır. Kura çekimine Covid-19 tedbirler kapsamında sosyal mesafeye uyulmak kaydıyla sınırlı sayıda başvuru sahibi alınacaktır. Kura tarihi, saati ve yeri ile ilgili herhangi bir değişiklik olması durumunda yeni kura tarihi https://iste.edu.tr/duyuru-merkezi internet adresinde duyurulacaktır. Kura sonucu belirlenen adaylar https://iste.edu.tr/duyuru-merkezi internet adresinde ilan edilecek olup adaylara ayrıca yazılı tebligat yapılmayacaktır.

İskenderun Teknik Üniversitesi Güvenlik Alımı Başvuru için TIKLAYIN

KamuPersoneliAlimi. Net  Android Mobil Uygulamasını Telefonunuza indirerek ve Sosyal Medya üzerinde bizleri takip ederek güncel haberlerden ücretsiz haberdar olabilirsiniz.

KamuPersoneliAlimi.Net Android Uygulamasını indirmek için Buraya Tıklayınız.

 Instagram Hesabımızı Buradan Takip Et

Facebook Grubumuza Buradan Katıl

Twitter Hesabımızı Buradan Takip Et

Kaynak: Kamu Personel Alımı
Yorumlar (0)