Kamu Üniversitesi 71 Sözleşmeli Kamu Personeli Alımı Yapacak

Resmi Gazete üzerinden yayımlanan ilanda kamu üniversitesine sözleşmeli 71 kamu personeli alımı yapılacağı duyuruldu. Yozgat Bozok Üniversitesi alım şartları ve daha fazlası haberimizde…

Kamu Personeli Alımı 22.06.2020, 09:53 22.06.2020, 23:25
Kamu Üniversitesi 71 Sözleşmeli Kamu Personeli Alımı Yapacak

Kamu Üniversitesi tarafından Resmi Gazete üzerinden gece vakitlerinde yayımlanan ilanda sözleşmeli 71 sağlık personeli alımı yapacağı bildirildi. Yozgat Bozok Üniversitesi’ne alımı yapılacak unvanlar ve hangi kadrodan kaç kişiye istihdam sağlanacağı aşağıda belirtildi.

GENEL ALIM ŞARTLARI

- Türkiye Cumhuriyeti vatandaşı olmak. 

- Kamu haklarından mahrum bulunmamak.

 - Türk Ceza Kanununun 53 üncü maddesinde belirtilen süreler geçmiş olsa bile; kasten işlenen bir suçtan dolayı bir yıl veya daha fazla süreyle hapis cezasına ya da affa uğramış olsa bile devletin güvenliğine karşı suçlar, Anayasal düzene ve bu düzenin işleyişine karşı suçlar, zimmet, irtikap, rüşvet, hırsızlık, dolandırıcılık, sahtecilik, güveni kötüye kullanma, hileli iflas, ihaleye fesat karıştırma, edimin ifasına fesat karıştırma, suçtan kaynaklanan malvarlığı değerlerini aklama veya kaçakçılık suçlarından mahkum olmamak.

 - Erkek adaylar için askerlik durumu itibariyle; askerlikle ilgisi bulunmamak, askerlik çağına gelmemiş veya askerlik çağına gelmiş ise muvazzaf askerlik hizmetini yapmış yahut ertelenmiş veya göreve başlamasına engel hali bulunmamak.

- 657 Sayılı Kanunun 53 üncü maddesi hükümleri saklı kalmak kaydıyla, görevini devamlı yapmasına engel olabilecek akıl hastalığı bulunmamak.

Yozgat Bozok Üniversitesi Kılavuzu İçin Tıklayınız

KamuPersoneliAlimi. Net  Android Mobil Uygulamasını Telefonunuza indirerek ve Sosyal Medya üzerinde bizleri takip ederek güncel haberlerden ücretsiz haberdar olabilirsiniz.

KamuPersoneliAlimi.Net Android Uygulamasını indirmek için Buraya Tıklayınız.

 Instagram Hesabımızı Buradan Takip Et

Facebook Grubumuza Buradan Katıl

Twitter Hesabımızı Buradan Takip Et

Kaynak: Kamu Personel Alımı
Yorumlar (0)