Kamu Üniversitesi 5 Güvenlik ve Temizlik Personeli Alımı

Resmi Gazete aracılığıyla yayımlanan ilan kılavuzuna göre Kahramanmaraş İstiklal Üniversitesinde istihdam edilmek üzere en az ilkokul mezunu 5  güvenlik görevlisi ve temizlik personeli alımı ilanı yayımlanmıştır. İşte ilan kılavuzu ve detaylar…

Kamu Personeli Alımı 13.12.2019, 00:01
Kamu Üniversitesi 5 Güvenlik ve Temizlik Personeli Alımı

Yayımlanan ilan kılavuzuna göre Kahramanmaraş Üniversitesi Rektörlüğü tarafından alınacak olan 5 güvenlik görevlisi ve temizlik personeli alımı ilanı Resmi Gazete aracılığıyla yapılmıştır. İlana göre alınacakların sürekli işçi statüsünde istihdam edileceği duyurulmuştur.

Güvenlik görevlisi ve temizlik personeli alımı statüsünde alınacakların İŞKUR resmi web sitesi üzerinden yayımlanacak olup şartlara haiz olan adayların Türkiye İş Kurumu Hizmet Merkezi aracılığıyla başvurular şahsen alınacağı ilan edilmiştir. Başvuruda bulunmak isteyen adaylar için ilan kılavuzunu resimli olarak aşağıda verilmiş olup başvuru tarihlerini ve detayları iyi şekilde incelemeniz gerekmektedir.

Başvuru şartlarına haiz olmanız durumunda istenilen belge ve bilgiler ile birlikte istenilen yere şahsen başvuruda bulunmanız gerekmektedir. Ayrıca yayımlanan ilana göre kura çekimi yapılmakta olup adres bilgilerini ve alınacakların resmi web sitesini takip etmeleri gerekiyor.

Kaynak: Kamu Personel Alımı
Yorumlar (0)