Kamu Üniversitesi 101 Sözleşmeli Personel Alımı

Devlet Personel Başkanlığı tarafından yayınlanan ilan kılavuzuna göre Malatya İnönü Üniversitesinde istihdam edilmek üzere kamu personeli alımı yapılacağı duyuruldu. İlgili adayların başvuru şartları ve detayları…

Kamu Personeli Alımı 13.01.2020, 11:18
Kamu Üniversitesi 101 Sözleşmeli Personel Alımı

Yayınlanan ilan kapsamında 657 sayılı Devlet Memurları Kanunun 4’üncü maddesinin B fıkrası gereği Malatya İnönü Üniversitesinde istihdam edilmek üzere 101 sözleşmeli kamu personeli alımı yapılacağı ilan edilmiştir. Alınacakların başvuru şartları ve detayları aşağıda verilmiştir.

İnönü Üniversitesi Devlet Personel Başkanlığında yayınladığı ilan ile 101 sözleşmeli sağlık teknikeri ve hemşire kamu personeli alımı 13 Ocak 2020 tarihi itibariyle başvurular başlamış olup 24 Ocak 2020 tarihine kadar başvurularını yapmaları gerekmektedir. Başvuru için 2018 KPSS “B” gurubu puan sıralaması esas alınarak yapılacaktır.

Sağlık teknikeri ve hemşire alımı aranan şartlar; Türkiye Cumhuriyeti vatandaşı olmak, 657 sayılı devlet memurları kanununun 48’inci maddesinde belirtilen şartları taşımak, İşini yaparken görevine engel teşkil edecek her hangi bir sağlık probleminin bulunmaması, Vardiyalı çalışması, Erkek adaylar için askerlik hizmetini yapmış, muaf veya tecilli olması gerekmektedir.

Başvuruda bulunacak adaylar için yukarıda resimli olarak unvanlar, sayılar, puan türü ve aranan nitelikler bulunmaktadır.

İstenilen belgeler arasında E-devlet üzerinden alınan mezuniyet belgesi, Nüfus cüzdan fotokopisi, Adli sicil kaydı, KPSS sonuç belgesi, Başvuru dilekçesi, Özgeçmiş ve Son 6 içerisinde çekilmiş 1 adet vesikalık fotoğraf ile başvurularınızı tamamlayabilirsiniz.

Kaynak: Kamu Personel Alımı
Yorumlar (0)