Kamu Üniversite Hastanesi 5 Unvanda 24 Sözleşmeli Personel Alımı

Yayınlanan ilan kılavuzuna göre Celal Bayar Üniversite Hastanesinde istihdam edilmek üzere 5 unvanda 24 sözleşmeli personel alımı yapılacağı duyurulmuştur. İlgilenen adaylar için ilan kılavuzu ve başvuru detayları haberimizde…

Kamu Personeli Alımı 31.03.2020, 01:25
Kamu Üniversite Hastanesi 5 Unvanda 24 Sözleşmeli Personel Alımı

Manisa Celal Bayar Üniversite Hastanesinde sağlık personeli alımı yapılacağı ilan edilmiştir. İlana göre 18 kişi hemşire, 1 kişi sağlık teknikeri, 3 kişi değer sağlık teknikeri, 1 kişi biyolog ve 1 kişi ise fizyoterapist olarak istihdam edileceği ilan edildi.

Başvuru Genel Şartları Neler;

Türkiye Cumhuriyeti vatandaşı olması,

Kamu haklarından mahrum bulunmaması,

657 sayılı devlet memurluğu kanuna engel bir durumunun olmaması,

KPSS B puanı ilan kılavuzunda istendiği gibi olması,

Özel şartları taşıyor olması,

Erkek adayların askerlikle ilişiğinin bulunmaması gerekmektedir.

Başvuru Şekli ve Detayı Neler;

Celal Bayar Üniversitesi tarafından bugün yayınlanan ilana başvurular 15 gün sürecektir. Başvurular ise Üniversite Rektörlüğünün resmi internet adresi üzerinden online olarak yapılacaktır. Elektronik ortamda başvuru formu doldurulduktan sonra istenilen belgeler sisteme yüklenecektir.

Atamalar KPSS puan üstünlüğüne göre yapılacak olup asil kadar bir katı yedek aday belirleneceği duyurulmuştur. Atanmaya hak kazanan adaylar 15 gün içerisinde belgelerini Üniversiteye teslim etmeleri gerekmektedir. Daha detaylı bilgi için aşağıda ilan kılavuzu yer almaktadır.

Celal Bayar Üniversitesi sözleşmeli personel alımı kılavuzunu inceleyebilirsiniz.

Kaynak: Kamu Personel Alımı
Yorumlar (0)