Kamu Temizlik Görevlisi Alımı İlanları

Kamu kurumu ilanları dahilinde ilan edilmiş olan kamu personel alımı iş ilanları bilgisinde Elazığ iş ilanları kapsamında Ağın belediyesi personel hizmetleri kurumu içinde istihdam edilmek üzere 4 adet temizlik görevlisi alımı yapılacaktır.

Kamu Personeli Alımı 20.07.2021, 13:19
Kamu Temizlik Görevlisi Alımı İlanları

Kamu Temizlik Görevlisi Alımı İlanları

Ağın belediyesi 4 tane Temizlik personeli alımı için başvuru yapmak isteyen bütün adayların Ağın belediyesi Temizlik alımı için belirtmiş olduğu şartları taşıması gerekmekte.


Temizlik Personeli Alımı Başvuru Bilgileri


•    Ağın belediyesi 4 adet Temizlikçi alımı son başvuru tarihi 26.07.2021

•    4 tane Temizlik Görevlisi alımı ilanına başvuru için

•    Kurumun aşağıda resmi olarak yazılı olan

•    Adres üzerinden başvuru yapılması gerekiyor

•    Ağın belediyesi hizmet binası mali hizmetler müdürlüğü


Temizlik Personeli Alımı Başvuru Şartları


1.    Elazığ iş ilanları için yayınlanan ilanı için başvuracak kişilerin TC Türk vatandaşı olmak zorunluluğu bulunuyor.

2.    Temizlik işçisi için ilan edilen ilanı için başvurmak isteyen kişilerin kamu hak ve hukuklarından mahrum olmama zorunluluğu bulunmakta.

3.    Ağın belediyesi 4 temizlikçi için yayınlanmış bulunan iş ilanlarına başvurmaya istekli şahısların suçlarından affedilmiş olsalar bile ülkenin güvenliğine karşı suç işlememiş olmak zorunluluğu var.

4.    Temizlik Elazığ Ağın ilanına başvuru işleminde bulunacak olan insanların gerçekleştirilecek Güvenlik Araştırmasının temiz olma zorunluluğu var.


Temizlik İşçisi Alımı İçin İstenen Belgeler


İşçi Elazığ için duyurulmuş resmi ilan başvuracak tüm adayların Kimlik kartının aslı ve fotokopisinin olması zorunludur.

Elazığ kamu personel ilanına başvuru işlemi yapmak isteyen bütün adayların Diploma belgelerinin aslı ya da noter üzerinden onaylı örneği ya da e-devlet üstünden alınmış olan barkotlu olan mezuniyet belgesi gerekiyor.

Ağın kamu personel alımı için yayınlanmış iş ilanına başvurmak isteyenlerin yurt dışı okullardan mezun olmuş şahısların Denklik Belgelerinin aslı ve onaylı örnekleri gerekmekte.

Elazığ belediye Resmi iş duyurusuna Temizlik için başvuru gerçekleştirecek insanların faaliyetlerini sürekli olarak yürütmelerine engel olabilecek bir sağlık sorunlarının bulunmaması zorunludur.

Kaynak: Kamu Personel Alımı
Yorumlar (0)
Kamu Personeli Alımı