Kamu Sağlık Personeli, İşçi Ve Güvenlik Alımı

Son dakika iş ilanları içerisinde bildirilmiş olan duyurularda Tokat Gaziosmanpaşa Üniversitesi birimleri içinde istihdam edilmek üzere güvenlik alım, işçi alımı, teknisyen ve sağlık personeli alımı gerçekleştirilecek.

Kamu Personeli Alımı 17.11.2021, 06:44 20.11.2021, 15:20
Kamu Sağlık Personeli, İşçi Ve Güvenlik Alımı

Başvuru yapmak isteyen bütün bay ve bayan adayların kurum tarafından açıklanmış olan özel ve genel şartları taşıması gerekmekte.


KAMU PERSONEL ALIMI BAŞVURU BİLGİLERİ


•    Güncel olarak açıklanmış üniversite personel alımı için son başvuru tarihi 19.11.2021 olarak bildirildi.

•    Başvuru işlemleri için öncelikle kurumun www.gop.edu.tr sitesinden başvuru formu doldurulacak ve sonra üniversiteye şahsen başvuru yapılacaktır.

universite-personel-alimi


GÜVENLİK, İŞÇİ VE SAĞLIK PERSONELİ ALIMI BAŞVURU ŞARTLARI


1.    Güvenlik alımı için başvuru yapmak isteyenlerin tüm yerleşkelerinde (il/ilçe) iç ve dış mekânda vardiyalı sistemde çalışmasına sağlık bakımından herhangi bir engeli bulunmadığını belgelendirmesi ve Türkiye Cumhuriyeti vatandaşı olması ve Vücutta görünecek şekilde dövmesi bulunmaması gerekiyor.

2.    Temizlik personeli alımı için başvurmak isteyenlerin hijyen belgesine sahip olması, herhangi bir sigortalı işte çalışmıyor olması ve depo ile ambarda bulunan malzemelerin taşınmasını sağlamalı.

3.    Bütün başvuru gerçekleştirmek isteyenlerin Eczacı pozisyonuna müracaat eden adayların 6197 sayılı Eczacılar ve Eczaneler Hakkında Kanun'un 2. 3 ve 4'üncü maddelerinde belirtilen şartları taşıması ve herhangi bir adli sicil kaydının bulunmaması gerekiyor.

4.    Gaziosmanpaşa üniversitesi ilanları için başvuru yapmak isteyenlerin İş tecrübelerinde SGK kayıtları ve çalıştıkları kurumlardan aldıkları belgeler birlikte değerlendirilecek ve kamusal haklardan mahrum olunmaması gerekiyor.

Kaynak: Kamu Personel Alımı
Yorumlar (0)
Kamu Personeli Alımı