Kamu personeli alımı ile KPSS şartsız büro memur alımı

Güncel devlet personel alımı duyuru bilgilerine göre İstanbul belediyesi kuruluşu olan İSPER bünyesine KPSS şartsız 3 büro memur alımı yapılacak.

Kamu Personeli Alımı 06.01.2022, 00:06 07.01.2022, 09:08
Kamu personeli alımı ile KPSS şartsız büro memur alımı

Kamu personeli alımı ile KPSS şartsız büro memur alımı için görev almak isteyenlerin bilgisayar ve ofis araçlarını iyi kullanması gerekmekte.


Kamu personeli alımı ile KPSS şartsız büro memur alımı başvuru şartları


İSPER kurumu için iş başvurusu yapmak isteyenlerin gelen tüm talep ve şikayetleri toplamalı ve değerlendirmeli, kamusal haklardan mahrum olunmaması, arşiv ve dokümantasyon hizmetlerini yapabilmesi ve askerlik görevleri ile ilgili olarak ilişkilerinin bulunmaması gerekiyor.

İstanbul belediyesi memur alımı için çalışmak isteyenlerin tercihen lisans mezunu olmaları, görevlerini yapmalarına engel bir sağlık sorunlarının olmaması, formlar ve dosyaların oluşturulması konularında bilgili olması ve devletin güvenliğine karşı suçlar işlenmemiş olması gerekiyor.

Türkiye Cumhuriyeti vatandaşı olmak.

İBB iş ilanları için başvuru gerçekleştirmek isteyen kişilerin öğrenmeye ve kişisel gelişimine önem veren kişilerden olmalı, herhangi bir sigortalı işte çalışmıyor olması, güçlü araştırma yapma becerilerine sahip olmaları ve herhangi bir adli sicil kaydının bulunmaması gerekiyor.

Bütün başvuru işlemlerinden bulunacak adayların Word, excel, powerpoint gibi programları iyi derecede kullanıyor olması ve etkili iletişim tekniklerine hakim olmaları gerekiyor.


İstanbul belediyesi kamu personeli alımı başvuru bilgileri


Son başvuru tarihi resmi olarak 9.01.2022 olarak açıklanmıştır.

Başvurular aşağıda yazılı internet adresi üzerinden yapılacaktır.

Başvuru Yapmak İçin Tıklayınız

Kaynak: Kamu Personel Alımı
Yorumlar (0)
Kamu Personeli Alımı