Kamu personeli alımı genelinde KPSS'siz büro işçisi alımı

Güncel şekilde yayınlanmış olan bilgilerde kamu personeli alımı kapsamında İstanbul belediyesi İSPER birimlerinde çalıştırılmak üzere 3 KPSS'siz büro işçisi alımı yapılacak.

Kamu Personeli Alımı 11.01.2022, 16:13 12.01.2022, 10:41
Kamu personeli alımı genelinde KPSS'siz büro işçisi alımı

Kamu personeli alımı genelinde KPSS'siz büro işçisi alımı için iş başvurusu yapmak isteyenlerin tercihen en az ön lisans mezunu olmaları gerekmekte.


Belediye kamu personeli alımı başvuru bilgileri


Müfettiş alımı son başvuru tarihi 14.01.2022 olarak açıklandı.

Başvuruların aşağıda bulunan link üzerinden yapılması gerekiyor.

Başvuru yapmak için tıklayınız


İstanbul belediyesi personel alımı başvuru şartları


Kamu personeli alımı genelinde KPSS'siz büro işçisi için yayınlanmış bulunan iş ilanlarına başvurmaya istekli şahısların suçlarından affedilmiş olsalar bile ülkenin güvenliğine karşı suç işlememiş olmak zorunluluğu var.

Güncel şekilde yayınlanmış olan bilgilerde iş ilanlarına başvuruda bulunacak vatandaşların Türkiye’nin Anayasasını çökermeye çalışmak ve Türkiye Cumhuriyetine karşı suç işlememiş olmak zorunluluğu var.

Kamu personeli alımı kapsamında İstanbul belediyesi İSPER birimlerinde ilan edilmiş olan duyurulara başvurmak isteyen bütün şahısların alım işlemi yapılacak ünvanlar için aranmakta olan nitelikleri karşılaması gerekmekte.

İSPER birimlerinde çalıştırılmak üzere 3 KPSS'siz büro işçisi alımı duyurulmuş olan resmi ilana başvuracak insanların branşlar için talep edilen eğitim diplomalarının olması zorunlu.

Görev almak için iş başvurusu yapmak isteyenlerin tercihen en az ön lisans mezunu olmaları ve personel ilanına başvuru işleminde bulunacak olan insanların gerçekleştirilecek Güvenlik Araştırmasının temiz olma zorunluluğu var.

Kaynak: Kamu Personel Alımı
Yorumlar (0)
Kamu Personeli Alımı