Kamu Personel Alımı İle Beraber KPSS Şartsız Tekniker Alımı

KPSS şartsız tekniker alımı için açıklanmış olan güncel iş ilanları duyurusunda Afyonkarahisar il özel idaresi bünyesinde görevlendirilmek amacı ile bilgisayar teknikeri alımı yapılacak. Kamu tekniker maaşları ne kadar?

Kamu Personeli Alımı 21.10.2021, 00:07 23.10.2021, 00:14
Kamu Personel Alımı İle Beraber KPSS Şartsız Tekniker Alımı

Kamu tekniker alımı duyurusu için iş başvurusu gerçekleştirmek isteyen adayların MYO mezunu olması gerekiyor.

Kamuda tekniker maaşları genel olarak 5 bin Türk Lirası ile 7 bin lira arasında farklılık göstermektedir.


KAMU TEKNİKER ALIMI BAŞVURU BİLGİSİ


•    Afyonkarahisar il özel idaresi işçi alımı için son başvuru tarihi 22.10.2021 olarak bildirildi.

•    Başvuru için tüm kişilerin kuruma şahsen başvuru yapması gerekiyor.

•    Özel İdare Adres Bilgisi: Dörtyol Mahallesi Çobanlı Yolu Küme Evler No: 1

kamu-memur-alimi


TEKNİKER ALIMI BAŞVURU ŞARTLARI NEDİR?


1.    Kamu personel alımı için özel idarenin ilanına başvuru yapacak olanların en az 2 yıllık yükseköğretim veren okulların Bilgisayar bölümü mezunu olmaları, Türkiye Cumhuriyeti vatandaşı olması ve herhangi bir sigortalı işte çalışmıyor olmak.

2.    Afyonkarahisar iş ilanları için görev yapmak isteyenlerin en az 6 ay deneyim sahibi olduğunu belgelemesi, herhangi bir adli sicil kaydının bulunmaması ve yoğun iş ortamında çalışmaya yatkın olmaları gerekiyor.

3.    Belediye işçi alımı için başvuru düzenlemek isteyenlerin 40 yaşından büyük olmamaları, kamusal haklardan mahrum olunmaması ve eğitim programları alanında yetkin ve sertifika sahibi olmaları gerekmekte.

4.    Tüm adayların arazide ve her iklim şartlarında çalışma yeteneğinin olması, askerlik görevleri ile ilgili olarak ilişkilerinin bulunmaması ve analiz yapma ve raporlama tecrübesine sahip olmaları gerekiyor.

5.    Bütün kişilerin gerektiğinde kurum içindeki diğer birimler ile koordineli çalışabilmesi ve görevlerini yapmalarına engel bir sağlık sorunlarının olmaması gerekiyor.

Kaynak: Kamu Personel Alımı
Yorumlar (0)
Kamu Personeli Alımı