Kamu Personel Alımı İlanları İle KPSS’siz Memur Alınacak

Kamu personel alımı için bildirisi gerçekleştirilmiş bulunan güncel memur alımı ilanları detaylarında İstanbul belediyesi kurumu olan İSPER bünyesine bilgisayar kodlama personeli alınacak.

Kamu Personeli Alımı 16.10.2021, 11:27 19.10.2021, 09:34
Kamu Personel Alımı İlanları İle KPSS’siz Memur Alınacak

İstanbul personel yönetimi için Kamu memur alımı ilanları geneli içinde iş başvurusu yapmak isteyen vatandaşların yazılım konularında tecrübeli olması gerekmekte.


 İSTANBUL PERSONEL ALIMI BAŞVURU BİLGİLERİ


•    Bilgisayar kodlama görevlisi alımı son başvuru tarihi 17.10.2021 olarak açıklandı.

•    Başvuru işlemlerini aşağıda bulunan İstanbul kariyer sitesi üstünden gerçekleştirilecektir.

https://kariyer.ibb.istanbul/ilanlar/genel-basvuru-5


İSPER MEMUR ALIMI BAŞVURU ŞARTLARI


1.    Kamu iş ilanları için başvuru yapacak olanların öğrenmeye ve kişisel gelişimine önem veren kişilerden olmalı, görevlerini yapmalarına engel bir sağlık sorunlarının olmaması ve uygulamalı atölye eğitimleri vermiş olmaları gerekmekte.

2.    İstanbul belediyesi işçi alımı için başvuru düzenleyeceklerin yazılım konusunda tecrübeli olması, sahtecilik, ihaleye fesat karıştırma gibi suçlar işlememiş olmaları ve enerjik, takım çalışmasına yatkın olması gerekiyor.

3.    İSPER alımları için görev yapmak isteyenlerin uyumlu ve iletişim yönlerinin güçlü olması, devletin güvenliğine karşı suçlar işlenmemiş olması ve iletişim tekniklerine hakim olmaları ayrıca Türkiye Cumhuriyeti vatandaşı olması gerekmekte.

4.    Bütün vatandaşların öğrenmeye ve kişisel gelişimine önem vermesi, herhangi bir sigortalı işte çalışmıyor olması ve yeni teknolojileri takip eden kişilerden olması ayrıca herhangi bir adli sicil kaydının bulunmaması gerekiyor.

5.    Kamusal hakkından mahrum olunmaması gerekiyor.

6.    Askerlik ile ilişiklerinin bulunmaması.

Kaynak: Kamu Personel Alımı
Yorumlar (0)
Kamu Personeli Alımı