Kamu Personel Alımı İlanı! Kültür Ve Turizm Bakanlığı KPSS Şartsız

Kamu personel alımı gerçekleştirebilmek için duyurusu yapılan ilan bilgilerinde Kültür Ve Turizm Bakanlığı kendi birimlerine bağlı kurumlarda istihdam edilmek üzere KPSS şartsız olmak üzere 33 tane işçi alımı yapacaktır.

Kamu Personeli Alımı 13.07.2021, 09:09 14.07.2021, 00:36
Kamu Personel Alımı İlanı! Kültür Ve Turizm Bakanlığı KPSS Şartsız

Kamu Personel Alımı İlanı! Kültür Ve Turizm Bakanlığı KPSS Şartsız

İlan edilen duyuru içeriğinde Kültür Ve Turizm Bakanlığı işçi alımı için başvuruda bulunmak isteyen bütün adayların kamu personel alımı için belirtmiş olan tüm şartları taşıması gerekiyor.

BAŞVURU BİLGİLERİ NEDİR


33 işçi alımı son başvuru tarihi 16.07.2021olarak bildirildi.

Kültür ve Turizm Bakanlığı personel alımı ilanına başvuru için

Kurumun aşağıda resmi olarak yazılı olan

Adres üzerinden başvuru yapılması gerekiyor


Çiğdem mahallesi Muhsin Yazıcıoğlu caddesi No: 50 Çukurambar - Çankaya - Ankara


Aşağıda resmi ilanın belgesi bulunmakta.

Lütfen dikkatli bir şekilde inceleyiniz.

BAŞVURU ŞARTLARI NELERDİR


33 tane işçi alımı için başvuracak bütün kişilerin TC Türk vatandaşı olmak zorunluluğu bulunuyor. Başvurmak isteyen bütün kişilerin kamu haklarından mahrum bulunmama zorunluluğu bulunuyor.


Tüm adayların affedilmiş olsalar bile Türkiyenin güvenliğine karşı suç işlememiş olma zorunluluğu var. Bakanlık işçi alımı için duyurulmuş resmi ilan başvuracak tüm adayların Kimlik kartının aslı ve fotokopisinin olması zorunludur.


Kültür bakanlığı ilanı için başvuru işlemi yapmak isteyen bütün adayların Diplomalarının aslı yahut noter üzerinden onaylı örneği ya da e-devlet üstünden alınmış olan barkotlu olan mezuniyet belgesi gerekiyor.

Kültür kurumu beden işçisi alımı yayınlanmış iş ilanına başvurmak isteyenlerin yurt dışı okullardan mezun olmuş şahısların Denklik Belgelerinin aslı ve onaylı örnekleri gerekmekte.

Kaynak: Kamu Personel Alımı
Yorumlar (1)
Esra Eray 2 ay önce
KPSS yok
Kamu Personeli Alımı