Kamu Personel Alımı - Danışman Alımı İlanları

Kamu personel ilanları için duyurulmuş olan kamu personel alımı ilanları içeriğinde Erzurum iş ilanları genelinde Narman belediyesi başkanlığı içinde çalıştırılmak üzere 1 adet danışman alımı yapılacak.

Kamu Personeli Alımı 21.07.2021, 11:32 22.07.2021, 00:17
Kamu Personel Alımı - Danışman Alımı İlanları

Kamu Personel Alımı - Danışman Alımı İlanları

Erzurum ili Narman belediye başkanlığı satış danışmanı görevlisi alımı ilanları için başvuru işlemi gerçekleştirmek isteyen kişilerin Narman belediye satış danışmanı alımı için belirtmiş olduğı şartları taşıması gerekmekte.


Danışman Alımı Başvuru Bilgileri


•    Satış danışmanı alımı son başvuru tarihi 27.07.2021

•    Narman belediyesi danışman alımı ilanına başvuru için

•    Kurumun aşağıda resmi olarak yazılı olan adresi üzerinden başvuru yapılması gerekiyor

•    Narman belediyesi hizmet binası


Danışman Alımı Başvuru Şartları Nelerdir?


Narman ilçesi için başvuracak kişilerin TC Türk vatandaşı olmak zorunluluğu bulunuyor.

Narman belediyesi ilanı için başvurmak isteyen bütün kişilerin kamu hak ve hukuklarından mahrum olmama zorunluluğu bulunmakta.

Danışman alımı ilanı için başvuracak olan şahısların suçlarından ülkenin güvenliğine karşı suç işlememiş olmak zorunluluğu var.

Danışman ilanı Narman belediyesi için ilan edilmiş duyurulara başvurmak isteyen bütün şahısların ünvanlar için aranmakta olan nitelikleri karşılaması gerekmekte.


Danışman Alımı İçin İstenen Belgeler


1.    Danışman alımı 1 adet duyurulmuş resmi ilan başvuracak tüm adayların Kimlik kartının aslı ve fotokopisinin olması zorunludur.

2.    Erzurum belediyesi için yayınlanmış iş ilanına başvurmak isteyenlerin yurt dışı okullardan mezun olmuş şahısların Denklik Belgelerinin aslı ve onaylı örnekleri gerekmekte.

3.    Belediye danışman alımı ilanına başvuru işleminde bulunmak isteyen bütün erkek Aday kişilerin askerlik ile bağı bulunmadığına ait resmi beyanı lazım.

Kaynak: Kamu Personel Alımı
Yorumlar (1)
Canan Gün 3 ay önce
kamu
Kamu Personeli Alımı