Kamu Lise Mezunu Büro Memuru Alınıyor İŞKUR Yeni ilan

İŞKUR tarafından yapılan son ilan ile Köprülü Belediyesine lise mezunu büro memuru kamu personeli alımı yapılıyor. Yapılacak Kamu alımlarına kimler başvurabilecek? Belediye Personel alımlarına ne zamana kadar başvuru yapılabilecek haberimizde.

Kamu Personeli Alımı 30.05.2019, 16:33 30.05.2019, 21:57
Kamu Lise Mezunu Büro Memuru Alınıyor İŞKUR Yeni ilan

2019 İŞKUR iş ilanı kamu personel alımları kapsamında Köprülü Belediye Başkanlığına 1 kişi büro memuru kamu personeli alımı yapılıyor. Alımların tamamı başvurular içerisinden kura ile yapılacaktır. Önlisans ve lisans eğitim düzeyindeki işçi taleplerine, durumu talep şartlarına uyan ve talebin yayımlandığı anda geçerli olan ilgili KPSS puan türünden en az 60 puan almış olan adayların müracaatları kabul edilecektir. Aynı eğitim düzeylerindeki engelli, eski hükümlü ve/veya terörle mücadelede malul sayılmayacak şekilde yaralanan işçi taleplerine başvurularda ise bir puan barajı aranmayacak olup bu kişilerin EKPSS/KPSS’ye girmiş olmaları yeterlidir. Alımın ayrıntıları aşağıdadır.

00005002210 İŞKUR ilan numarası ile 1 kişi belediye işçi alımı için adayların kadın erkek, en az lise mezunu olması, adayların Göle ikametli olması, 18 yaşından büyük olması,  B sınıfı sürücü belgesi olması, 5 yıl deneyimli olması ve 10 Haziran 2019 tarihine kadar başvuru işlemini tamamlamaları gerekmektedir.

İlan şartları uyan adayların 10 Haziran 2019 tarihine kadar başvurularını İŞKUR hizmet binalarından veya İŞKUR resmi internet adresinden başvurularını yapmaları gerekmektedir. Başvurmak için tıklayınız.
 

Kaynak: Kamu Personel Alımı
Yorumlar (0)