Kamu Kurumuna Vidanjör Operatörü Alımı Yapacak

Vidanjör Operatörü Alımı için iş ilanı yayınladı. Yayınlanmış olan personel alımı iş ilanında İstanbul Büyükşehir Belediyesi bünyesinde çalıştırılmak üzere Vidanjör operatörü yapılacak.

Kamu Personeli Alımı 14.10.2020, 14:47
Kamu Kurumuna Vidanjör Operatörü Alımı Yapacak

Kamu Kurumuna Vidanjör Operatörü Alımı Yapacak

Vidanjör Operatörü Alımı için iş ilanı yayınladı. Yayınlanmış olan personel alımı iş ilanında İstanbul Büyükşehir Belediyesi bünyesinde çalıştırılmak üzere Vidanjör operatörü yapılacak.

BAŞVURU BİLGİLERİ

İstanbul Büyükşehir Belediyesi Vidanjör Operatörü Alımı ilanı son başvuru tarihi 16.10.2020 olarak bildirildi.

İstanbul Büyükşehir Belediyesi Vidanjör Operatörü Alımı ilanı başvuruları aşağıda bulunan link üzerinden gerçekleştirilecektir.

https://kariyer.ibb.istanbul/IlanDetail/ShowIlanDetails?ilanID=1423

Genel Nitelikler

1. İstanbul Büyükşehir Belediye Başkanlığı Vidanjör Operatörü Alımı ilanı başvuracak kişiler En az ilkokul mezunu olması gerekiyor.

2. İstanbul Büyükşehir Belediye Başkanlığı Vidanjör Operatörü Alımı ilanı başvuracak kişiler en az C ve G sinifi sürücü ehliyeti olan ehliyete islenmis kodun 105.48 Vidanjör - Kombine Kanal Temizleme Araci olmasi gerekmektedir.

3. İstanbul Büyükşehir Belediye Başkanlığı Vidanjör Operatörü Alımı ilanı başvuracak kişiler SRC2, SRC4 ve Psikoteknik belgelerine sahip olması gerekiyor.

4. İstanbul Büyükşehir Belediye Başkanlığı Vidanjör Operatörü Alımı ilanı başvuracak kişiler Erkek adaylar için askerlik ile ilisigi olmaması gerekiyor.

5. İstanbul Büyükşehir Belediye Başkanlığı Vidanjör Operatörü Alımı ilanı başvuracak kişiler Vardiyali çalisma düzenine uyum saglayabilecek olmalı.

6. İstanbul Büyükşehir Belediye Başkanlığı Vidanjör Operatörü Alımı ilanı başvuracak kişiler Istanbul Avrupa veya Anadolu Yakasi’nda ikamet ediyor olmak.

7. İstanbul Büyükşehir Belediye Başkanlığı Vidanjör Operatörü Alımı Bu özelliklere sahip ve Istanbul’u çok seven çalisma arkadaslari aramaktayiz.

İSTENİLEN BELGELER

1) İstanbul Büyükşehir Belediye Başkanlığı Vidanjör Operatörü Alımı ilanı başvuracak Tüm adayların Nüfus cüzdanı aslı veya kurumumuzca onaylanmak üzere fotokopisi gerekmektedir.

2) İstanbul Büyükşehir Belediye Başkanlığı Vidanjör Operatörü Alımı ilanı başvuracak Bay bayan adayların Diploma belgesinin aslı veya noter onaylı örneği veya e-devlet üzerinden alınacak barkotlu mezuniyet belgesi gerekmektedir.

3) İstanbul Büyükşehir Belediye Başkanlığı Vidanjör Operatörü Alımı ilanı başvuracak kişiler Yabancı Okul Mezunu adaylar için Denklik Belgesinin aslı veya noter onaylı örneği gerekmektedir.

4) İstanbul Büyükşehir Belediye Başkanlığı Vidanjör Operatörü Alımı ilanı başvuracak kişiler Başvuru yapan erkek Adaylar için askerlik ile ilişkisi olmadığına dair resmi beyanı gerekmektedir.

5) İstanbul Büyükşehir Belediye Başkanlığı Vidanjör Operatörü Alımı ilanı başvuracak kişiler Bay bayan tüm adayların görevlerini devamlı bir şekilde yapmasına engel olacak bir durumu olmadığına dair resmi beyanı.

6) İstanbul Büyükşehir Belediye Başkanlığı Vidanjör Operatörü Alımı ilanı başvuracak kişiler 2 adet biyometrik fotoğraf gerekmekte ve bir adedi forma yapıştırılacaktır.

Kaynak: Kamu Personel Alımı
Yorumlar (0)