Kamu Kurumuna Uzman Personel Alımı Yapılacak

Kamu Kurumuna uzman personel alımı yapılması için ilan yayınlandı. Yayınlanmakta olan ilanlarda Serhat Kalkınma Ajansı bünyesinde çalıştırılmak üzere 3 Uzman alımı, 1 Hukuk İşlerinden Sorumlu Uzman alımı ve 1 İç Denetçi alımı yapılacaktır.

Kamu Personeli Alımı 10.11.2020, 12:00 11.11.2020, 00:03
Kamu Kurumuna Uzman Personel Alımı Yapılacak

Kamu Kurumuna Uzman Personel Alımı Yapılacak

Kamu Kurumuna uzman personel alımı yapılması için ilan yayınlandı. Yayınlanmakta olan ilanlarda Serhat Kalkınma Ajansı bünyesinde çalıştırılmak üzere 3 Uzman alımı, 1 Hukuk İşlerinden Sorumlu Uzman alımı ve 1 İç Denetçi alımı yapılacaktır.

BAŞVURU BİLGİLERİ NEDİR

Serhat Kalkınma Ajansı uzman personel alımları ilanına son başvuru tarihi 13.11.2020 tarihinde sona erecektir.

Yayınlanmış olan ilana başvuru işlemleri ajanssinavbasvuru.sanayi.gov.tr adresi içinde bulunan Serhat Kalkınma Ajansı sınav başvuru bağlantısı üzerinden yapılması zorunludur.

İlan ile ilgili bütün bilgilerin olduğu kılavuz linki aşağıdadır.

https://media.iskur.gov.tr/41188/serhat-kalkinma-ajansi-personel-alim-ilani-13-11-2020.pdf 

ADAYLARDAN İSTENİLEN BELGELER

1. Uzman personel ve Hukukçu Alımı ilanına başvuracak tüm adayların Nüfus cüzdanı aslı veya kurumumuzca onaylanmak üzere fotokopisi gerekmektedir.

2. Uzman personel ve Hukukçu Alımı ilanına başvuracak tüm Bay bayan adayların Diploma belgesinin aslı veya noter onaylı örneği veya e-devlet üzerinden alınacak barkotlu mezuniyet belgesi gerekmektedir.

3. Uzman personel ve Hukukçu Alımı ilanına başvuracak tüm adayların Yabancı Okul Mezunu adaylar için Denklik Belgesinin aslı veya noter onaylı örneği gerekmektedir.

4. Uzman personel ve Hukukçu Alımı ilanına başvuracak tüm erkek Adaylar için askerlik ile ilişkisi olmadığına dair resmi beyanı gerekmektedir.

5. Uzman personel ve Hukukçu Alımı ilanına başvuracak tüm adayların görevlerini devamlı bir şekilde yapmasına engel olacak bir durumu olmadığına dair resmi beyanı.

6. Uzman personel ve Hukukçu Alımı ilanına başvuracak tüm adayların 2 adet biyometrik fotoğraf gerekmekte ve bir adedi forma yapıştırılacaktır.

7. Uzman personel ve Hukukçu Alımı ilanına başvuracak tüm adayların Sürücü belgesinin aslı veyahut noter onaylı sureti gerekmektedir. Aslı ibraz edilmek kaydıyla fotokopisi Belediyemizce onaylanabilir.

8. Uzman personel ve Hukukçu alımı ilanına başvuracak olan bütün kişilerin Özel sektörde çalışılan süreler için SGK hizmeti dökümü gerekmektedir.

9. Uzman personel ve Hukukçu alımı ilanına başvuracak olan bütün kişilerin Kamu kurumlarında çalışılan süreler için çalıştıkları kurumdan alınacak belge gerekmektedir.

10. Uzman personel ve Hukukçu alımı ilanına başvuracak olan bütün kişilerin Fotoğraflı öz geçmiş gerekmektedir.

11. Uzman personel ve Hukukçu alımı ilanına başvuracak olan bütün kişilerin Genel şartlar başlığında belirtilen mesleki tecrübeyi gösterir belge gerekmektedir.

BAŞVURU GENEL ŞARTLARI NELERDİR

1 - Uzman personel ve Hukukçu alımı ilanına başvuracak Türk vatandaşı olması gerekmektedir.

2 - Uzman personel ve Hukukçu alımı ilanına başvuracak kamu haklarından mahrum bulunmaması gerekmektedir.

3 - Uzman personel ve Hukukçu alımı ilanına başvuracak affedilmiş olsalar bile devletin ve milletin güvenliğine karşı suçlar işlememiş olması gerekiyor.

Kaynak: Kamu Personel Alımı
Yorumlar (1)
Fazıl mağden 8 ay önce
Uzman personel olarak çalışmak istiyorum şuan aile ve sosyal bakanlığında çalışıyorum yardımcı olursanız sevinirim