Kamu Kurumuna Taksi Şoförü Alımı Yapılacak

Taksi Şoförü Alımı yapılması için iş ilanları yayınlandı. Yayınlanan kamu personeli alımı iş ilanlarında Edirne Meriç Belediyesi kendi bünyesinde görevlendirilmek üzere 1 adet Taksi şoförü alımı yapacaktır.

Kamu Personeli Alımı 08.01.2021, 16:53 08.01.2021, 17:28
Kamu Kurumuna Taksi Şoförü Alımı Yapılacak

Kamu Kurumuna Taksi Şoförü Alımı Yapılacak

Taksi Şoförü Alımı yapılması için iş ilanları yayınlandı. Yayınlanan kamu personeli alımı iş ilanlarında Edirne Meriç Belediyesi kendi bünyesinde görevlendirilmek üzere 1 adet Taksi şoförü alımı yapacaktır.

BAŞVURU BİLGİLERİ

Edirne Meriç belediye başkanlığı Taksi şoförü Alımı ilanı son başvuru tarihi 11.01.2021 olarak açıklanmıştır.

Başvuruların İŞKUR sitesi üstünden yapılması zorunludur. Bu nedenle İŞKUR sitesine şifreniz ile giriş yaptıktan sonra aşağıda bulunan linki kopyalayın ve yeni sekmede açın.

https://esube.iskur.gov.tr/Istihdam/AcikIsIlanDetay.aspx?uiID=00005832555

Aşağıda bulunan Youtube kanalımıza ait videoyu izleyerek daha ayrıntılı bilgi alabilirsiniz.

BAŞVURU GENEL ŞARTLARI NELERDİR

1 - Taksi Şoförü Alımı ilanına başvuracak kişilerin Türk vatandaşı olması gerekiyor.

2 - Taksi Şoförü Alımı ilanına başvuracak adayların kamu haklarından mahrum bulunmaması gerekiyor.

3 - Taksi Şoförü Alımı ilanına başvuracak yüm bay ve bayanların affedilmiş olsalar bile devletin ve milletin güvenliğine karşı suçlar işlememiş olması gerekiyor.

4 - Taksi Şoförü Alımı ilanına başvuru işlemi yapacak olan kişilerin Anayasal düzenleri yıkmaya çalışmak ve bu düzenin işleyişini engellemeye karşı suçlar işlememiş olmak.

5 - Taksi Şoförü Alımı ilanına başvuracak bütün adayların ilan edilmiş olan kadrolar için aranmış diğer başvuru şartlarını taşıması gerekmektedir.

6 - Taksi Şoförü Alımı ilanına başvuracak kişilerin ilan edilmiş olan unvanlar için mezun olunmuş okul nedeni ile öğrenim ve eğitim şartını taşımak gerekmektedir.

7 - Taksi Şoförü Alımı ilanına başvuruda bulunmak isteyen tüm kişilerin Yapılacak Güvenlik Soruşturması ve Arşiv Araştırması sonucu olumlu olmak

8 - Taksi Şoförü Alımı ilanına başvuracak bütün bay ve bayan vatandaşların kişilerin Terör örgütlerin propagandasını yapmamış olmak.

9 - Taksi Şoförü Alımı ilanına başvuracak bütün kişilerin Terör örgütleriyle eylem birliği içerisinde olmamış olmak.

10 Taksi Şoförü Alımı lanına başvuracak tüm kişilerin terör örgütlerine üyeliği, irtibatı veya iltisakı bulunmamak..

ADAYLARDAN İSTENİLEN BELGELER

1. Taksi Şoförü Alımı ilanına başvuru yapacak tüm adayların Nüfus cüzdanı aslı veya kurumumuzca onaylanmak üzere fotokopisi gerekmektedir.

2. Taksi Şoförü Alımı ilanına başvuru işleminden bulunan tüm Bay bayan adayların Diploma belgesinin aslı veya noter onaylı örneği veya e-devlet üzerinden alınacak barkotlu mezuniyet belgesi gerekmektedir.

3. Taksi Şoförü Alımı ilanına başvurmak isteyen tüm kişilerin Yabancı Okul Mezunu adaylar için Denklik Belgesinin aslı veya noter onaylı örneği gerekmektedir.

4. Taksi Şoförü Alımı ilanına başvuruda bulunmak isteyen tüm erkek Adaylar için askerlik ile ilişkisi olmadığına dair resmi beyanı gerekmektedir.

5. Taksi Şoförü Alımı ilanına başvuracak bütün bay ve bayan adayların görevlerini devamlı bir şekilde yapmasına engel olacak bir durumu olmadığına dair resmi beyanı.

6. Taksi Şoförü Alımı ilanına başvuracak tüm insanların 2 adet biyometrik fotoğraf gerekmekte ve bir adedi forma yapıştırılacaktır.

7. Taksi Şoförü Alımı ilanına başvuracak tüm vatandaşların Sürücü belgesinin aslı veyahut noter onaylı sureti gerekmektedir.

Kaynak: Kamu Personel Alımı
Yorumlar (0)