Kamu Kurumuna Şoför Alımı Gerçekleştirilecek

Kamu Kurumuna personel alımı gerçekleştirmek için iş ilanı yayınlandı. Yayınlanan ilanda Gaziantep Şahinbey belediye başkanlığı bünyesinde görvlendirilmek üzere 27 Ağır Vasıta Şoförü alımı gerçekleştirilecektir.

Kamu Personeli Alımı 21.10.2020, 10:09 22.10.2020, 09:02
Kamu Kurumuna Şoför Alımı Gerçekleştirilecek

Kamu Kurumuna Şoför Alımı Gerçekleştirilecek

Kamu Kurumuna personel alımı gerçekleştirmek için iş ilanı yayınlandı. Yayınlanan ilanda Gaziantep Şahinbey belediye başkanlığı bünyesinde görvlendirilmek üzere 27 Ağır Vasıta Şoförü alımı gerçekleştirilecektir.

BAŞVURU BİLGİLERİ

Şahinbey belediyesi Ağır vasıta şoförü alımı ilanı son başvuru tarihi 23.10.2020 olarak bildirilmiştir.

Başvuru Şekli:

Başvuruda bulunmak isteyen adaylar başvuru için gerekli belgeleri ve CV lerini tarayıcıdan geçirerek e-posta yoluyla göndereceklerdir.

e-posta adresi : info@sahinbeyas.com

ilgili Personel : Fatma ARSLAN

irtibat Telefonu : 0 342 232 12 15

Açı k İş Sayısı : 27

Müracaat Yeri : Şahinbey Belediyesi Personel A.Ş

ADAYLARDAN İSTENİLEN BELGELER

1. Şahinbey belediyesi Ağır vasıta şoförü alımı ilanına başvuracak olan kişilerin Formu istenmektedir ve formu Kurumdan ya da Belediyenin resmi internet sayfası olan www.bodrum.bel.tr üzerinden temin edilecektir.

2. Şahinbey belediyesi Ağır vasıta şoförü alımı ilanına başvuracak olan kişilerin Nüfus kimlik cüzdanı veya kimlik kartlarının orjinali ya da kurumumuz tarafından onaylanmak üzere fotokopisinin olması gerekmekte.

3. Şahinbey belediyesi Ağır vasıta şoförü alımı ilanına başvuracak olan kişilerin diplomaları veya mezuniyet belgelerinin orjinali veya noter tarafından onaylı örneği gerekmektedir. Orijinali gösterilmek kaydıyla fotokopileri belediyemiz tarafından bizzat tasdik edilebilir

4. Şahinbey belediyesi Ağır vasıta şoförü alımı ilanına başvuracak olan kişilerin yabancı Okullardan Mezun olanlar için belirlenmiş olan denklik belgesinin orjinali veyahut noter onaylı örneği gerekmektedir.

5. Şahinbey belediyesi Ağır vasıta şoförü alımı ilanına başvuracak olan kişilerin için askerlikle ilgili her hangi bir ilişiği olmadığına dair yazılı beyanı gerekmektedir.

6. Şahinbey belediyesi Ağır vasıta şoförü alımı ilanına başvuracak olan kişilerin görevlerine sürekli olacak bir şekilde yapmalarına engel olacak her hangi bir durumu olmadığına dair yazılı beyanı gerekmektedir.

7. Şahinbey belediyesi Ağır vasıta şoförü alımı ilanına başvuracak olan kişilerin sürücü ehliyet belgelerinin aslı veyahut noter onaylı örneği gerekmektedir.

8. Şahinbey belediyesi Ağır vasıta şoförü alımı ilanına başvuracak olan kişilerin son 6 ay içerisinde çekilmiş olan 3 vesikalık fotoğraf gerekiyor ve 1 tanesi başvuru formuna yapıştırılması gerekiyor.

9. Şahinbey belediyesi Ağır vasıta şoförü alımı ilanına başvuracak olan kişilerin hangi kadrolara müracaat edeceklerine dair başvuru dilekçesi gerekmektedir.

BAŞVURU GENEL ŞARTLARI NELERDİR

1 - Şahinbey belediyesi Ağır vasıta şoförü alımı ilanına başvuracak Türk vatandaşı olması gerekmektedir.

2 - Şahinbey belediyesi Ağır vasıta şoförü alımı ilanına başvuracak kamu haklarından mahrum bulunmaması gerekmektedir.

3 - Şahinbey belediyesi Ağır vasıta şoförü ilanına başvuracak affedilmiş olsalar bile devletin ve milletin güvenliğine karşı suçlar işlememiş olması gerekiyor.

4 - Şahinbey belediyesi Ağır vasıta şoförü alımı ilanına başvuracak Anayasal düzeni yıkmaya ve bu düzenin işleyişini engellemeye karşı suçlar işlememiş olmak.

Kaynak: Kamu Personel Alımı
Yorumlar (0)