Kamu Kurumuna Sekreter Alımı Gerçekleştirilecektir

Sekreter Alımı yapılması için kamu personeli alımı ilanı yayınlandı. Yayınlanan ilanlarda Silopi Belediyesi kendi bünyesinde görevlendirilmek üzere 3 adet Sekreter Alımı yapacaktır.

Kamu Personeli Alımı 23.01.2021, 09:53 24.01.2021, 09:17
Kamu Kurumuna Sekreter Alımı Gerçekleştirilecektir

Kamu Kurumuna Sekreter Alımı Gerçekleştirilecektir

Sekreter Alımı yapılması için kamu personeli alımı ilanı yayınlandı. Yayınlanan ilanlarda Silopi Belediyesi kendi bünyesinde görevlendirilmek üzere 3 adet Sekreter Alımı yapacaktır.

BAŞVURU BİLGİLERİ

Silopi Belediyesi Sekreter Alımı ilanı son başvuru tarihi 28.01.2021 olarak açıklanmıştır.

Başvuru yapmak isteyen kişilerin Silopi Belediyesi başkanlığına şahsen başvurmaları gerekiyor.

MÜLAKAT BİLGİLERİ

Mülakat sınavı 01.02.2021 ve 20.02.2021 tarihinde yapılacaktır.

BAŞVURU GENEL ŞARTLARI NELERDİR

1 - Silopi Belediyesi Sekreter ilanına başvuracak kişilerin Türk vatandaşı olması gerekiyor.

2 - Silopi Belediyesi Sekreter ilanına başvuracak adayların kamu haklarından mahrum bulunmaması gerekiyor.

3 - Silopi Belediyesi Sekreter ilanına başvuracak yüm bay ve bayanların affedilmiş olsalar bile devletin ve milletin güvenliğine karşı suçlar işlememiş olması gerekiyor.

4 - Silopi Belediyesi Sekreter ilanına başvuru işlemi yapacak olan kişilerin Anayasal düzenleri yıkmaya çalışmak ve bu düzenin işleyişini engellemeye karşı suçlar işlememiş olmak.

5 - Silopi Belediyesi Sekreter ilanına başvuracak bütün adayların ilan edilmiş olan kadrolar için aranmış diğer başvuru şartlarını taşıması gerekmektedir.

6 - Silopi Belediyesi Sekreter ilanına başvuracak kişilerin ilan edilmiş olan unvanlar için mezun olunmuş okul nedeni ile öğrenim ve eğitim şartını taşımak gerekmektedir.

7 - Silopi Belediyesi Sekreter ilanına başvuruda bulunmak isteyen tüm kişilerin Yapılacak Güvenlik Soruşturması ve Arşiv Araştırması sonucu olumlu olmak

8 - Silopi Belediyesi Sekreter ilanına başvuracak bütün bay ve bayan vatandaşların kişilerin Terör örgütlerin propagandasını yapmamış olmak.

9 - Silopi Belediyesi Sekreter ilanına başvuracak bütün kişilerin Terör örgütleriyle eylem birliği içerisinde olmamış olmak.

10 - Silopi Belediyesi Sekreter ilanına başvuracak tüm kişilerin terör örgütlerine üyeliği, irtibatı veya iltisakı bulunmamak..

ADAYLARDAN İSTENİLEN BELGELER

1. Silopi Belediyesi Sekreter ilanına başvuru yapacak tüm adayların Nüfus cüzdanı aslı veya kurumumuzca onaylanmak üzere fotokopisi gerekmektedir.

2. Silopi Belediyesi Sekreter ilanına başvuru işleminden bulunan tüm Bay bayan adayların Diploma belgesinin aslı veya noter onaylı örneği veya e-devlet üzerinden alınacak barkotlu mezuniyet belgesi gerekmektedir.

3. Silopi Belediyesi Sekreter ilanına başvurmak isteyen tüm kişilerin Yabancı Okul Mezunu adaylar için Denklik Belgesinin aslı veya noter onaylı örneği gerekmektedir.

4. Silopi Belediyesi Sekreter ilanına başvuruda bulunmak isteyen tüm erkek Adaylar için askerlik ile ilişkisi olmadığına dair resmi beyanı gerekmektedir.

5. Silopi Belediyesi Sekreter ilanına başvuracak bütün bay ve bayan adayların görevlerini devamlı bir şekilde yapmasına engel olacak bir durumu olmadığına dair resmi beyanı.

6. Silopi Belediyesi Sekreter ilanına başvuracak tüm insanların 2 adet biyometrik fotoğraf gerekmekte ve bir adedi forma yapıştırılacaktır.

Kaynak: Kamu Personel Alımı
Yorumlar (0)