Kamu Kurumuna Sayaç Okuma Elemanı Alımı

Kamu personeli alımı iş ilanı yayınlandı. Yayınlanmakta olan iş ilanları bilgilerinde Bursa belediyesi kuruluşu olan BİNTED kurumukendi bünyesinde çalıştırılmak üzere 8 adet Sayaç Okuma Elemanı alımı yapılacak.

Kamu Personeli Alımı 08.04.2021, 13:24
Kamu Kurumuna Sayaç Okuma Elemanı Alımı

Kamu Kurumuna Sayaç Okuma Elemanı Alımı

Kamu personeli alımı iş ilanı yayınlandı. Yayınlanmakta olan iş ilanları bilgilerinde Bursa belediyesi kuruluşu olan BİNTED kurumukendi bünyesinde çalıştırılmak üzere 8 adet Sayaç Okuma Elemanı alımı yapılacak.

BAŞVURU BİLGİLERİ

Bursa belediyesi Sayaç Okuma Elemanı ilanı son başvuru tarihi 10.04.2021 olarak açıklanmıştır.

Başvuru yapmak isteyen kişilerin aşağıda yazılı olan mail adresine eposta yollamaları gerekiyor.

info@binted.com.tr

Aşağıda resmi ilanın belgesi bulunmakta.

Lütfen dikkatli bir şekilde inceleyiniz.

BAŞVURU GENEL ŞARTLARI NELERDİR

1 – Bursa Sayaç Okuma ilanına başvuracak bütün bay ve bayan vatandaşların Türk vatandaşı olması gerekmekte.

2 - Bursa Sayaç Okuma ilanına başvuru işlemi yapmak isteyen bütün şahısların kamu haklarından mahrum olmaması gerekiyor.

3 - Bursa Sayaç Okuma ilanına başvuracak tüm şahısların affedilmiş olsalar dahi devletin ve ülkenin güvenlik işlemine karşı her hangi bir suç işlememiş olması lazım.

4 - Bursa Sayaç Okuma ilanına başvuru işleminde bulunmak isteyen bütün kişilerin devletin Anayasal düzeni yıkmaya çalışmak ve devletin işleyişine karşı suçlar işlememiş olması gerekiyor.

5 - Bursa Sayaç Okuma ilanına başvuru işleminde bulunmak isteyen bütün kişilerin kadrolar için aranmış diğer başvuru özelliklerini taşıması gerekmekte.

6 - Bursa Sayaç Okuma ilanına başvuru yapacak olan şahısların duyurusu yapılmış olan kadrolar için mezun olunan okullar nedeni ile eğitim şartını taşıması gerekiyor.

7 - Bursa Sayaç Okuma ilanına başvuru işleminde bulunacak olan şahısların Yapılacak olan Güvenlik Soruşturmalarının ve Arşiv Araştırmalarının sonuçlarının olumlu olması gerekmekte.

8 - Bursa Sayaç Okuma ilanına başvuru işleminde bulunacak bütün şahısların yasa dışı örgütlerin propagandasını yapmamış olması gerekiyor.

9 - Bursa Sayaç Okuma ilanına başvuru yapmak isteyen vatandaşların yasadışı örgütler ile eylem birliği içinde bulunmamış olması gerekiyor.

ADAYLARDAN İSTENİLEN BELGELER

1. Bursa Sayaç Okuma ilanına başvuru işleminde bulunacak olan bütün adayların Kimlik kartının aslı ya da kurum tarafından onaylanmak için fotokopisi gerekiyor.

2. Bursa Sayaç Okuma ilanına başvuru işlemi yapmak isteyen bütün adayların Diploma belgelerinin aslı ya da noter üzerinden onaylı örneği ya da e-devlet üstünden alınmış olan barkotlu olan mezuniyet belgesi gerekiyor.

3. Bursa Sayaç Okuma ilanına başvuru yapmak isteyen bütün tüm insanların Yabancı Okullardan mezunların Denklik Belgesinin aslı ya da noter tarafından onaylı örneği gerekiyor.

4. Bursa Sayaç Okuma ilanına başvuru işleminde bulunmak isteyen bütün erkek Aday kişilerin askerlik ile bağı bulunmadığına ait resmi beyanı lazım.

5. Bursa Sayaç Okuma ilanına başvuracak bütün bay ve bayan adayların işlerini sürekli şekilde yapmalarına engel olabilecek bir durumu olmadığına ait resmi beyan gerekmekte.

6. Bursa Sayaç Okuma ilanına başvuru yapacak olan bütün insanların biyometrik fotoğrafı gerekiyor ve bir taneside forma yapıştırılması gerekiyor.

Kaynak: Kamu Personel Alımı
Yorumlar (0)