Kamu Kurumuna Sağlık Personeli, Güvenlik Görevlisi Ve İşçi Alımı

Kamu personel alımı genelinde duyurulmuş bilgilerde İstanbul Üniversitesi birimlerinde görevlendirilmek üzere Güvenlik alımı, sağlık personeli alımı, işçi alımı ve Temizlik personeli alımı gerçekleştirilecek.

Kamu Personeli Alımı 15.11.2021, 11:18 18.11.2021, 10:41
Kamu Kurumuna Sağlık Personeli, Güvenlik Görevlisi Ve İşçi Alımı

İstanbul iş ilanları kapsamında gerekli iş başvurusu işlemlerini yapacak olan kişilerin Sözleşmeli Personel görevlendirilmesine ait Esaslar içinde Değişiklik gerçekleştirilmesine Dair Esaslar ’da yer alan kanunlar gereği işe alımları gerçekleştirilecektir.


İSTANBUL ÜNİVERSİTESİ KAMU PERSONEL ALIMI


•    Üniversiteye personel alımı son başvuru tarihi 16.11.2021 olarak bildirildi.

•    Bütün adayların başvuru işlemlerini aşağıda yazılı olan resmi üniversite sitesi üstünden gerçekleştirmeleri gerekiyor.

https://pbys.istanbul.edu.tr/basvuru


ÜNİVERSİTE İŞÇİ ALIMI, GÜVENLİK ALIMI VE SAĞLIK PERSONELİ ALIMI

1.    Kamu alımları için iş başvurusu yapacak olan kişilerin Türkiye Cumhuriyeti vatandaşı olması ve Tüm pozisyonlar için haftalık çalışma süresi 40 saati aşmayacak şekilde ilgili birimin yönetimi tarafından belirlenecek saatlerde görev yapma (gece dâhil) şartını kabul etmek.

2.    İstanbul üniversitesi işçi alımı ilanları geneli içinde çalışmak isteyenlerin herhangi bir sigortalı işte çalışmıyor olması ve Koruma ve Güvenlik Görevlisi kadrosuna başvuracak adayların Son başvuru tarihi itibariyle (17.11.1991 ve sonrası doğumlu olanlar) 30 (otuz) yaşını doldurmamış olması.

3.    Tüm bay ve bayan adayların herhangi bir adli sicil kaydının bulunmaması ve Lisans için 2020 KPSS-P3; Önlisans için 2020 KPSS- P93 ve Ortaöğretim için 2020 KPSS- P94 puan türü esas alınacaktır.

4.    Destek personeli alımı için başvurmak isteyenlerin kamusal haklardan mahrum olunmaması ve Temizlik hizmetleri yerine getirmek üzere ortaöğretim kurumlarından mezun olmaları gerekiyor.

Kaynak: Kamu Personel Alımı
Yorumlar (0)
Kamu Personeli Alımı