Kamu Kurumuna Resepsiyon Görevlisi Alımı

Resepsiyon Görevlisi alımı yapılması için iş ilanı yayınlandı. Yayınlanan ilanda Van Şişli Öğretmenevi ve Akşam Sanat Okulu müdürlüğü bünyesinde görevlendirilmek üzere 1 adet Resepsiyon Görevlisi alımı yapılacaktır.

Kamu Personeli Alımı 13.11.2020, 13:11
Kamu Kurumuna Resepsiyon Görevlisi Alımı

Kamu Kurumuna Resepsiyon Görevlisi Alımı

Resepsiyon Görevlisi alımı yapılması için iş ilanı yayınlandı. Yayınlanan ilanda Van Şişli Öğretmenevi ve Akşam Sanat Okulu müdürlüğü bünyesinde görevlendirilmek üzere 1 adet Resepsiyon Görevlisi alımı yapılacaktır.

BAŞVURU BİLGİLERİ

Resepsiyon Görevlisi alımı ilanına son başvuru tarihi 16.11.2020 olarak açıklanmıştır.

Başvuruların İŞKUR sitesi üzerinden yapılması zorunludur. Bu nedenle İŞKUR sitesine şifreniz ile giriş yaptıktan sonra aşağıda bulunan link üzerinde başvurunuzu yapabilirsiniz.

https://esube.iskur.gov.tr/Istihdam/AcikIsIlanDetay.aspx?uiID=00005765768

ADAYLARDAN İSTENİLEN BELGELER

1. Resepsiyon Görevlisi Alımı ilanına başvuracak tüm adayların Nüfus cüzdanı aslı veya kurumumuzca onaylanmak üzere fotokopisi gerekmektedir.

2. Resepsiyon Görevlisi Alımı ilanına başvuracak tüm Bay bayan adayların Diploma belgesinin aslı veya noter onaylı örneği veya e-devlet üzerinden alınacak barkotlu mezuniyet belgesi gerekmektedir.

3. Resepsiyon Görevlisi Alımı ilanına başvuracak tüm adayların Yabancı Okul Mezunu adaylar için Denklik Belgesinin aslı veya noter onaylı örneği gerekmektedir.

4. Resepsiyon Görevlisi Alımı ilanına başvuracak tüm erkek Adaylar için askerlik ile ilişkisi olmadığına dair resmi beyanı gerekmektedir.

5. Resepsiyon Görevlisi Alımı ilanına başvuracak tüm adayların görevlerini devamlı bir şekilde yapmasına engel olacak bir durumu olmadığına dair resmi beyanı.

6. Resepsiyon Görevlisi Alımı ilanına başvuracak tüm adayların 2 adet biyometrik fotoğraf gerekmekte ve bir adedi forma yapıştırılacaktır.

7. Resepsiyon Görevlisi Alımı ilanına başvuracak tüm adayların Sürücü belgesinin aslı veyahut noter onaylı sureti gerekmektedir.

8. Resepsiyon Görevlisi alımı ilanına başvuracak olan bütün kişilerin Özel sektörde çalışılan süreler için SGK hizmeti dökümü gerekmektedir.

9. Resepsiyon Görevlisi alımı ilanına başvuracak olan bütün kişilerin Kamu kurumlarında çalışılan süreler için çalıştıkları kurumdan alınacak belge gerekmektedir.

10. Resepsiyon Görevlisi alımı ilanına başvuracak olan bütün kişilerin Fotoğraflı öz geçmiş gerekmektedir.

11. Resepsiyon Görevlisi alımı ilanına başvuracak olan bütün kişilerin Genel şartlar başlığında belirtilen mesleki tecrübeyi gösterir belge gerekmektedir.

BAŞVURU GENEL ŞARTLARI NELERDİR

1 - Resepsiyon Görevlisi alımı ilanına başvuracak Türk vatandaşı olması gerekmektedir.

2 - Resepsiyon Görevlisi alımı ilanına başvuracak kamu haklarından mahrum bulunmaması gerekmektedir.

3 - Resepsiyon Görevlisi alımı ilanına başvuracak affedilmiş olsalar bile devletin ve milletin güvenliğine karşı suçlar işlememiş olması gerekiyor.

Kaynak: Kamu Personel Alımı
Yorumlar (0)