Kamu Kurumuna Proje yöneticisi Alımı

Devlet kurumuna personel alımı yapılması için iş ilanı yayınlandı. Yayınlanan ilanlarda Konya Şehir Hizmetleri bünyesinde çalıştırılmak üzere 2 adet Proje yöneticisi alımı yapılacaktır.

Kamu Personeli Alımı 04.12.2020, 07:42 06.12.2020, 00:02
Kamu Kurumuna Proje yöneticisi Alımı

Kamu Kurumuna Bilgisayar Proje yöneticisi Alımı

Devlet kurumuna personel alımı yapılması için iş ilanı yayınlandı. Yayınlanan ilanlarda Konya Şehir Hizmetleri bünyesinde çalıştırılmak üzere 2 adet Proje yöneticisi alımı yapılacaktır.

BAŞVURU BİLGİLERİ

Konya Şehir Hizmetleri Bilgisayar Teknik Proje yöneticisi ilanı son başvuru tarihi 10.12.2020 olarak açıklanmıştır.

Başvuru yapmak isteyen kişilerin aşağıda verilmiş olan formu doldurarak isbasvuru@konya.bel.tr mail adresine posta göndermeleri gerekiyor.

ADAYLARDAN İSTENİLEN BELGELER

1. Proje yöneticisi Alımı ilanına başvuracak tüm adayların Nüfus cüzdanı aslı veya kurumumuzca onaylanmak üzere fotokopisi gerekmektedir.

2. Proje yöneticisi Alımı ilanına başvuracak tüm Bay bayan adayların Diploma belgesinin aslı veya noter onaylı örneği veya e-devlet üzerinden alınacak barkotlu mezuniyet belgesi gerekmektedir.

3. Proje yöneticisi Alımı ilanına başvuracak tüm adayların Yabancı Okul Mezunu adaylar için Denklik Belgesinin aslı veya noter onaylı örneği gerekmektedir.

4. Proje yöneticisi Alımı ilanına başvuracak tüm erkek Adaylar için askerlik ile ilişkisi olmadığına dair resmi beyanı gerekmektedir.

5. Proje yöneticisi Alımı ilanına başvuracak tüm adayların görevlerini devamlı bir şekilde yapmasına engel olacak bir durumu olmadığına dair resmi beyanı.

6. Proje yöneticisi Alımı ilanına başvuracak tüm adayların 2 adet biyometrik fotoğraf gerekmekte ve bir adedi forma yapıştırılacaktır.

7. Proje yöneticisi Alımı ilanına başvuracak tüm adayların Sürücü belgesinin aslı veyahut noter onaylı sureti gerekmektedir.

8. Proje yöneticisi alımı ilanına başvuracak olan bütün kişilerin Özel sektörde çalışılan süreler için SGK hizmeti dökümü gerekmektedir.

9. Proje yöneticisi alımı ilanına başvuracak olan bütün kişilerin Kamu kurumlarında çalışılan süreler için çalıştıkları kurumdan alınacak belge gerekmektedir.

10. Proje yöneticisi alımı ilanına başvuracak olan bütün kişilerin Fotoğraflı öz geçmiş gerekmektedir.

11. Proje yöneticisi alımı ilanına başvuracak olan bütün kişilerin Genel şartlar başlığında belirtilen mesleki tecrübeyi gösterir belge gerekmektedir.

BAŞVURU GENEL ŞARTLARI NELERDİR

1 - Proje yöneticisi alımı ilanına başvuracak Türk vatandaşı olması gerekmektedir.

2 - Proje yöneticisi alımı ilanına başvuracak kamu haklarından mahrum bulunmaması gerekmektedir.

3 - Proje yöneticisi alımı ilanına başvuracak affedilmiş olsalar bile devletin ve milletin güvenliğine karşı suçlar işlememiş olması gerekiyor.

Kaynak: Kamu Personel Alımı
Yorumlar (0)