Kamu Kurumuna Makine Bakımcısı Alımı

Makine Bakımcısı Alımı yapılması için kamu personeli alımı ilanı yayınlandı. Yayınlanan ilanlarda Kızılkaya Belediyesi başkanlığı kendi bünyesinde istihdam edilmek üzere 1 adet Makine Bakımcısı alımı yapacaktır.

Kamu Personeli Alımı 10.01.2021, 14:44 10.01.2021, 14:55
Kamu Kurumuna Makine Bakımcısı Alımı

Kamu Kurumuna Makine Bakımcısı Alımı

Makine Bakımcısı Alımı yapılması için kamu personeli alımı ilanı yayınlandı. Yayınlanan ilanlarda Kızılkaya Belediyesi başkanlığı kendi bünyesinde istihdam edilmek üzere 1 adet Makine Bakımcısı alımı yapacaktır.

BAŞVURU BİLGİLERİ

Kızılkaya Belediyesi Makine Bakımcısı Alımı ilanı son başvuru tarihi 11.01.2021 olarak açıklanmıştır.

Başvuru yapmak isteyen kişilerin aşağıda yazılı olan adrese şahsen başvurmaları gerekiyor.

BAŞVURU ADRESİ

Kızılkaya belediyesi hizmet binası

İritbat Kişisi: Sinan ATASOY

İritbat telefonu: 0 248 331 20 20

Aşağıda bulunan Youtube kanalımıza ait videoyu izleyerek daha ayrıntılı bilgi alabilirsiniz.

BAŞVURU GENEL ŞARTLARI NELERDİR

1 - Kızılkaya Belediyesi Makine Bakımcısı ilanına başvuracak kişilerin Türk vatandaşı olması gerekiyor.

2 - Kızılkaya Belediyesi Makine Bakımcısı ilanına başvuracak adayların kamu haklarından mahrum bulunmaması gerekiyor.

3 - Kızılkaya Belediyesi Makine Bakımcısı ilanına başvuracak yüm bay ve bayanların affedilmiş olsalar bile devletin ve milletin güvenliğine karşı suçlar işlememiş olması gerekiyor.

4 - Kızılkaya Belediyesi Makine Bakımcısı ilanına başvuru işlemi yapacak olan kişilerin Anayasal düzenleri yıkmaya çalışmak ve bu düzenin işleyişini engellemeye karşı suçlar işlememiş olmak.

5 - Kızılkaya Belediyesi Makine Bakımcısı ilanına başvuracak bütün adayların ilan edilmiş olan kadrolar için aranmış diğer başvuru şartlarını taşıması gerekmektedir.

6 - Kızılkaya Belediyesi Makine Bakımcısı ilanına başvuracak kişilerin ilan edilmiş olan unvanlar için mezun olunmuş okul nedeni ile öğrenim ve eğitim şartını taşımak gerekmektedir.

7 - Kızılkaya Belediyesi Makine Bakımcısı ilanına başvuruda bulunmak isteyen tüm kişilerin Yapılacak Güvenlik Soruşturması ve Arşiv Araştırması sonucu olumlu olmak

8 - Kızılkaya Belediyesi Makine Bakımcısı ilanına başvuracak bütün bay ve bayan vatandaşların kişilerin Terör örgütlerin propagandasını yapmamış olmak.

9 - Kızılkaya Belediyesi Makine Bakımcısı ilanına başvuracak bütün kişilerin Terör örgütleriyle eylem birliği içerisinde olmamış olmak.

10 - Kızılkaya Belediyesi Makine Bakımcısı ilanına başvuracak tüm kişilerin terör örgütlerine üyeliği, irtibatı veya iltisakı bulunmamak..

ADAYLARDAN İSTENİLEN BELGELER

1. Kızılkaya Belediyesi Makine Bakımcısı ilanına başvuru yapacak tüm adayların Nüfus cüzdanı aslı veya kurumumuzca onaylanmak üzere fotokopisi gerekmektedir.

2. Kızılkaya Belediyesi Makine Bakımcısı ilanına başvuru işleminden bulunan tüm Bay bayan adayların Diploma belgesinin aslı veya noter onaylı örneği veya e-devlet üzerinden alınacak barkotlu mezuniyet belgesi gerekmektedir.

3. Kızılkaya Belediyesi Makine Bakımcısı ilanına başvurmak isteyen tüm kişilerin Yabancı Okul Mezunu adaylar için Denklik Belgesinin aslı veya noter onaylı örneği gerekmektedir.

4. Kızılkaya Belediyesi Makine Bakımcısı ilanına başvuruda bulunmak isteyen tüm erkek Adaylar için askerlik ile ilişkisi olmadığına dair resmi beyanı gerekmektedir.

5. Kızılkaya Belediyesi Makine Bakımcısı ilanına başvuracak bütün bay ve bayan adayların görevlerini devamlı bir şekilde yapmasına engel olacak bir durumu olmadığına dair resmi beyanı.

6. Kızılkaya Belediyesi Makine Bakımcısı ilanına başvuracak tüm insanların 2 adet biyometrik fotoğraf gerekmekte ve bir adedi forma yapıştırılacaktır.

7. Kızılkaya Belediyesi Makine Bakımcısı ilanına başvuracak tüm vatandaşların Sürücü belgesinin aslı veyahut noter onaylı sureti gerekmektedir.

8. Kızılkaya Belediyesi Makine Bakımcısı ilanına başvuracak olan bütün kişilerin Özel sektörde çalışılan süreler için SGK hizmeti dökümü gerekmektedir.

Kaynak: Kamu Personel Alımı
Yorumlar (0)