Kamu Kurumuna Makam Şoförü Alımı Yapılacak

Makam şoförü alımı yapılması için iş ilanı yayınlandı. Yayınlanmış olan personel alımı ilanında Türkiye Büyük Millet Meclisi Kamu Denetçiliği Kurumu bünyesinde görevlendirilmek üzere 5 adet Makam Şoförü alımı gerçekleştirilecektir.

Kamu Personeli Alımı 15.11.2020, 10:51 16.11.2020, 00:03
Kamu Kurumuna Makam Şoförü Alımı Yapılacak

Kamu Kurumuna Makam Şoförü Alımı Yapılacak

Makam şoförü alımı yapılması için iş ilanı yayınlandı. Yayınlanmış olan personel alımı ilanında Türkiye Büyük Millet Meclisi Kamu Denetçiliği Kurumu bünyesinde görevlendirilmek üzere 5 adet Makam Şoförü alımı gerçekleştirilecektir.

BAŞVURU BİLGİLERİ

Kamu Denetçiliği Kurumu Makam şoförü alımı ilanı son başvuru tarihi 26.11.2020 olarak açıklanmıştır.

Başvuru yapmak isteyen adayların http://www.ombudsman.gov.tr de yer alan yerleştirme başvuru linkinden e-Devlet aracılığı ile istenen belgeleri sisteme yükleyerek başvuru işlemini yapmaları gerekiyor.

Resmi ilanın linki aşağıdadır

https://www.ilan.gov.tr/ilan/696162/personel-alimi-akademik-kadro-ve-egitim-ilanlari/kamu-personel-alim-ve-sinavlari/turkiye-buyuk-millet-meclisi-kamu-denetciligi-kurumu-sozlesmeli-destek-personeli-aliyor

ADAYLARDAN İSTENİLEN BELGELER

1. Kamu Denetçiliği Kurumu Makam şoförü Alımı ilanına başvuracak tüm adayların Nüfus cüzdanı aslı veya kurumumuzca onaylanmak üzere fotokopisi gerekmektedir.

2. Kamu Denetçiliği Kurumu Makam şoförü Alımı ilanına başvuracak tüm Bay bayan adayların Diploma belgesinin aslı veya noter onaylı örneği veya e-devlet üzerinden alınacak barkotlu mezuniyet belgesi gerekmektedir.

3. Kamu Denetçiliği Kurumu Makam şoförü Alımı ilanına başvuracak tüm adayların Yabancı Okul Mezunu adaylar için Denklik Belgesinin aslı veya noter onaylı örneği gerekmektedir.

4. Kamu Denetçiliği Kurumu Makam şoförü Alımı ilanına başvuracak tüm erkek Adaylar için askerlik ile ilişkisi olmadığına dair resmi beyanı gerekmektedir.

5. Kamu Denetçiliği Kurumu Makam şoförü Alımı ilanına başvuracak tüm adayların görevlerini devamlı bir şekilde yapmasına engel olacak bir durumu olmadığına dair resmi beyanı.

6. Kamu Denetçiliği Kurumu Makam şoförü Alımı ilanına başvuracak tüm adayların 2 adet biyometrik fotoğraf gerekmekte ve bir adedi forma yapıştırılacaktır.

7. Kamu Denetçiliği Kurumu Makam şoförü Alımı ilanına başvuracak tüm adayların Sürücü belgesinin aslı veyahut noter onaylı sureti gerekmektedir.

8. Kamu Denetçiliği Kurumu Makam şoförü alımı ilanına başvuracak olan bütün kişilerin Özel sektörde çalışılan süreler için SGK hizmeti dökümü gerekmektedir.

9. Kamu Denetçiliği Kurumu Makam şoförü alımı ilanına başvuracak olan bütün kişilerin Kamu kurumlarında çalışılan süreler için çalıştıkları kurumdan alınacak belge gerekmektedir.

10. Kamu Denetçiliği Kurumu Makam şoförü alımı ilanına başvuracak olan bütün kişilerin Fotoğraflı öz geçmiş gerekmektedir.

11. Kamu Denetçiliği Kurumu Makam şoförü alımı ilanına başvuracak olan bütün kişilerin Genel şartlar başlığında belirtilen mesleki tecrübeyi gösterir belge gerekmektedir.

BAŞVURU GENEL ŞARTLARI NELERDİR

1 - Kamu Denetçiliği Kurumu Makam şoförü alımı ilanına başvuracak Türk vatandaşı olması gerekmektedir.

2 - Kamu Denetçiliği Kurumu Makam şoförü alımı ilanına başvuracak kamu haklarından mahrum bulunmaması gerekmektedir.

3 - Kamu Denetçiliği Kurumu Makam şoförü alımı ilanına başvuracak affedilmiş olsalar bile devletin ve milletin güvenliğine karşı suçlar işlememiş olması gerekiyor.

Kaynak: Kamu Personel Alımı
Yorumlar (0)