Kamu Kurumuna Kura İle Afet Müdahale Elemanı Alımı

Afet Müdahale Elemanı alımı yapılası için iş ilanı yayınlandı. Yayınlanan ilanda Kırıkkale Bahşılı Belediye Başkanlığı kendi bünyesinde görevlendirilmek üzere 2 adet Afet Müdahale Elemanı alımı yapacak.

Kamu Personeli Alımı 19.11.2020, 10:17 20.11.2020, 09:04
Kamu Kurumuna Kura İle Afet Müdahale Elemanı Alımı

Kamu Kurumuna Kura İle Afet Müdahale Elemanı Alımı

Afet Müdahale Elemanı alımı yapılası için iş ilanı yayınlandı. Yayınlanan ilanda Kırıkkale Bahşılı Belediye Başkanlığı kendi bünyesinde görevlendirilmek üzere 2 adet Afet Müdahale Elemanı alımı yapacak.

BAŞVURU BİLGİLERİ

Bahşılı Belediyesi Afet Müdahale Elemanı alımı ilanı son başvuru tarihi 23.11.2020 olarak açıklanmıştır.

Başvuruların İŞKUR sitesi üzerinden yapılması gerekiyor. Bu nedenle İŞKUR sitesine size ait olan şifre ile giriş yapın ve aşağıda yazılı olan linki kopyalayıp yeni sekmede açıp başvuru işleminizi yapın

https://esube.iskur.gov.tr/Istihdam/AcikIsIlanDetay.aspx?uiID=00005775345

ADAYLARDAN İSTENİLEN BELGELER

1. Afet Müdahale Elemanı Alımı ilanına başvuracak tüm adayların Nüfus cüzdanı aslı veya kurumumuzca onaylanmak üzere fotokopisi gerekmektedir.

2. Afet Müdahale Elemanı Alımı ilanına başvuracak tüm Bay bayan adayların Diploma belgesinin aslı veya noter onaylı örneği veya e-devlet üzerinden alınacak barkotlu mezuniyet belgesi gerekmektedir.

3. Afet Müdahale Elemanı Alımı ilanına başvuracak tüm adayların Yabancı Okul Mezunu adaylar için Denklik Belgesinin aslı veya noter onaylı örneği gerekmektedir.

4. Afet Müdahale Elemanı Alımı ilanına başvuracak tüm erkek Adaylar için askerlik ile ilişkisi olmadığına dair resmi beyanı gerekmektedir.

5. Afet Müdahale Elemanı Alımı ilanına başvuracak tüm adayların görevlerini devamlı bir şekilde yapmasına engel olacak bir durumu olmadığına dair resmi beyanı.

6. Afet Müdahale Elemanı Alımı ilanına başvuracak tüm adayların 2 adet biyometrik fotoğraf gerekmekte ve bir adedi forma yapıştırılacaktır.

7. Afet Müdahale Elemanı Alımı ilanına başvuracak tüm adayların Sürücü belgesinin aslı veyahut noter onaylı sureti gerekmektedir.

8. Afet Müdahale Elemanı alımı ilanına başvuracak olan bütün kişilerin Özel sektörde çalışılan süreler için SGK hizmeti dökümü gerekmektedir.

9. Afet Müdahale Elemanı alımı ilanına başvuracak olan bütün kişilerin Kamu kurumlarında çalışılan süreler için çalıştıkları kurumdan alınacak belge gerekmektedir.

10. Afet Müdahale Elemanı alımı ilanına başvuracak olan bütün kişilerin Fotoğraflı öz geçmiş gerekmektedir.

11. Afet Müdahale Elemanı alımı ilanına başvuracak olan bütün kişilerin Genel şartlar başlığında belirtilen mesleki tecrübeyi gösterir belge gerekmektedir.

BAŞVURU GENEL ŞARTLARI NELERDİR

1 - Afet Müdahale Elemanı alımı ilanına başvuracak Türk vatandaşı olması gerekmektedir.

2 - Afet Müdahale Elemanı alımı ilanına başvuracak kamu haklarından mahrum bulunmaması gerekmektedir.

3 - Afet Müdahale Elemanı alımı ilanına başvuracak affedilmiş olsalar bile devletin ve milletin güvenliğine karşı suçlar işlememiş olması gerekiyor.

Kaynak: Kamu Personel Alımı
Yorumlar (0)