Kamu Kurumuna KPSS'siz Peyzaj Mimarı Alımı

Kamu kurumu için Personel alımı iş ilanları bilgisi yayınlandı. Yayınlanmakta bulunan İş ilanları içeriğinde İzmir Büyükşehir belediyesi İzelman kurumu bünyesinde çalıştırılmak üzere 6 adet Peyzaj Mimarı alımı yapılacak.

Kamu Personeli Alımı 07.05.2021, 10:13
Kamu Kurumuna KPSS'siz Peyzaj Mimarı Alımı

Kamu Kurumuna KPSS'siz Peyzaj Mimarı Alımı

Kamu kurumu için Personel alımı iş ilanları bilgisi yayınlandı. Yayınlanmakta bulunan İş ilanları içeriğinde İzmir Büyükşehir belediyesi İzelman kurumu bünyesinde çalıştırılmak üzere 6 adet Peyzaj Mimarı alımı yapılacak.

BAŞVURU BİLGİLERİ

Peyzaj Mimarı Alımı ilanı son başvuru tarihi 7.05.2021 olarak açıklanmıştır.

Başvuru yapmak isteyen kişilerin aşağıda yazılı olan mail adresi üzerinden özgeçmişlerinizi yollayarak başvuru yapmaları gerekiyor.

basvuru@izelman.com.tr

Aşağıda resmi ilanın belgesi bulunmakta. 

Lütfen dikkatli bir şekilde inceleyiniz.

BAŞVURU GENEL ŞARTLARI NELERDİR

1 – Kamu KPSS’siz Peyzaj Mimarı ilanına başvuracak bütün bay ve bayan vatandaşların Türk vatandaşı olması gerekmekte.

2 - Kamu KPSS’siz Peyzaj Mimarı ilanına başvuru işlemi yapmak isteyen bütün şahısların kamu haklarından mahrum olmaması gerekiyor.

3 - Kamu KPSS’siz Peyzaj Mimarı ilanına başvuracak tüm şahısların affedilmiş olsalar dahi devletin ve ülkenin güvenlik işlemine karşı her hangi bir suç işlememiş olması lazım.

4 - Kamu KPSS’siz Peyzaj Mimarı ilanına başvuru işleminde bulunmak isteyen bütün kişilerin devletin Anayasal düzeni yıkmaya çalışmak ve devletin işleyişine karşı suçlar işlememiş olması gerekiyor.

5 - Kamu KPSS’siz Peyzaj Mimarı ilanına başvuru işleminde bulunmak isteyen bütün kişilerin kadrolar için aranmış diğer başvuru özelliklerini taşıması gerekmekte.

6 - Kamu KPSS’siz Peyzaj Mimarı ilanına başvuru yapacak olan şahısların duyurusu yapılmış olan kadrolar için mezun olunan okullar nedeni ile eğitim şartını taşıması gerekiyor.

7 - Kamu KPSS’siz Peyzaj Mimarı ilanına başvuru işleminde bulunacak olan şahısların Yapılacak olan Güvenlik Soruşturmalarının ve Arşiv Araştırmalarının sonuçlarının olumlu olması gerekmekte.

8 - Kamu KPSS’siz Peyzaj Mimarı ilanına başvuru işleminde bulunacak bütün şahısların yasa dışı örgütlerin propagandasını yapmamış olması gerekiyor.

9 - Kamu KPSS’siz Peyzaj Mimarı ilanına başvuru yapmak isteyen vatandaşların yasadışı örgütler ile eylem birliği içinde bulunmamış olması gerekiyor.

ADAYLARDAN İSTENİLEN BELGELER

1. Kamu KPSS’siz Peyzaj Mimarı ilanına başvuru işleminde bulunacak olan bütün adayların Kimlik kartının aslı ya da kurum tarafından onaylanmak için fotokopisi gerekiyor.

2. Kamu KPSS’siz Peyzaj Mimarı ilanına başvuru işlemi yapmak isteyen bütün adayların Diploma belgelerinin aslı ya da noter üzerinden onaylı örneği ya da e-devlet üstünden alınmış olan barkotlu olan mezuniyet belgesi gerekiyor.

3. Kamu KPSS’siz Peyzaj Mimarı ilanına başvuru yapmak isteyen bütün tüm insanların Yabancı Okullardan mezunların Denklik Belgesinin aslı ya da noter tarafından onaylı örneği gerekiyor.

4. Kamu KPSS’siz Peyzaj Mimarı ilanına başvuru işleminde bulunmak isteyen bütün erkek Aday kişilerin askerlik ile bağı bulunmadığına ait resmi beyanı lazım.

5. Kamu KPSS’siz Peyzaj Mimarı ilanına başvuracak bütün bay ve bayan adayların işlerini sürekli şekilde yapmalarına engel olabilecek bir durumu olmadığına ait resmi beyan gerekmekte.

6. Kamu KPSS’siz Peyzaj Mimarı ilanına başvuru yapacak olan bütün insanların biyometrik fotoğrafı gerekiyor ve bir taneside forma yapıştırılması gerekiyor.

Kaynak: Kamu Personel Alımı
Yorumlar (0)