Kamu Kurumuna KPSS Şartsız Su Ürünleri Mühendisi Alımı

Kamu personel alımı ilanları kapsamında yayınlanmış olan iş başvurusu bilgileri içeriğinde İzmir büyükşehir belediyesi kurumu olan izelman bünyesine su ürünleri mühendisi alımı yapılacak.

Kamu Personeli Alımı 02.11.2021, 11:32 04.11.2021, 08:11
Kamu Kurumuna KPSS Şartsız Su Ürünleri Mühendisi Alımı

Kamu mühendis alımı ilanı için görev almak amacı ile başvuru yapacak olan kişilerin dosyaların oluşturulması konularında bilgili olması, Türk vatandaşı olması ve üniversitelerin mühendislik fakültelerinden mezun olması gerekiyor.


KAMU SU ÜRÜNLERİ MÜHENDİSİ ALIMI BAŞVURU BİLGİLERİ


İzmir belediyesi mühendis alımı son başvuru tarihi 03.01.2021 olarak açıklandı.

İzelman kuruluşu için başvuru yapacak olan kişilerin aşağıda yazılı olan mail adresi üzerinden özgeçmişlerini yollamaları gerekiyor.

basvuru@izelman.com.tr


KPSS ŞARTSIZ SU ÜRÜNLERİ MÜHENDİSİ ALIMI BAŞVURU ŞARTLARI


Bütün başvuru yapacak olan vatandaşların 18 ile 40 yaş aralığında olması, sorumluluk sahibi olan süreç sahiplerine destek ve danışmanlık hizmeti verilmesini sağlayabilmesi, görevlerini yapmalarına engel bir sağlık sorunlarının olmaması ve yazılı ve sözlü iletişimlerinde iyi olmaları gerekiyor.

İzelman memur alımı kapsamında iş başvurusu yapmak isteyen kişilerin mevzuatların uygulamaya alınmadan önce gözden geçirilmesi, kamusal haklardan mahrum olunmaması ve rutin dışı danışmanlık faaliyetlerinin yürütülmesini yapması gerekiyor.

İzmir belediyesi memur alımı geneli içinde çalışmak amacı ile başvuru işlemlerinde bulunacak kişilerin analiz yapma ve raporlama tecrübesine sahip olması, askerlik görevleri ile ilgili olarak ilişkilerinin bulunmaması ve yoğun iş ortamında çalışmaya yatkın olmaları gerekiyor.

Kaynak: Kamu Personel Alımı
Yorumlar (0)
Kamu Personeli Alımı