Kamu Kurumuna KPSS 75 Puan ile Memur Alımı Yapılacak

Kamu personel alımı için yayınlanmış olan iş ilanları bilgisinde Adıyaman Samsat belediyesi başkanlığı bünyesinde çalıştırılmak üzere KPSS 75 puan ile lisans mezunu muhasebeci alımı yapılacak.

Kamu Personeli Alımı 31.10.2021, 11:51 01.11.2021, 09:58
Kamu Kurumuna KPSS 75 Puan ile Memur Alımı Yapılacak

Adıyaman ili Samsat Belediye Başkanlığı bünyesinde, 657 sayılı Devlet Memurları Kanunu'na tabi olarak istihdam edilmek üzere başvuru yapmak isteyen vatandaşların Lisans düzeyinde eğitim veren fakültelerin Muhasebe veya Maliye programlarının birinden mezun olması ve 2020 yılı KPSS sınavına girmiş ve belirtilen asgari KPSS puanını almış olması gerekiyor.


KPSS 75 PUAN İLE MEMUR ALIMI BAŞVURU BİLGİLERİ


Adıyaman iş ilanları kapsamında muhasebeci alımı son başvuru tarihi 3.11.2021 olarak bildirildi.

Başvuru yapacak olan bütün kişilerin Samsat Belediyesi (Kale Mah. Belediye Bulvarı No:7 Samsat / Adıyaman adresine şahsen başvuru yapmaları gerekiyor.


SAMSAT BELEDİYESİ PERSONEL ALIMI BAŞVURU ŞARTLARI


Kamu Kurumuna KPSS 75 Puan ile Memur Alımı için açıklanan ilan için başvurmak isteyen kişilerin kamu hak ve hukuklarından mahrum olmama zorunluluğu bulunmakta.

Adıyaman Samsat belediyesi başkanlığı bünyesinde çalıştırılmak üzere ilan edilmiş olan duyurulara başvurmak isteyen bütün şahısların alım işlemi yapılacak unvanlar için aranmakta olan nitelikleri karşılaması gerekmekte.

KPSS 75 puan ile lisans mezunu muhasebeci alımı için duyurulmuş olan resmi ilana başvuracak insanların branşlar için talep edilen eğitim diplomalarının olması zorunlu.

Adıyaman ili Samsat Belediye Başkanlığı bünyesinde, 657 sayılı Devlet Memurları Kanunu'na tabi olarak istihdam edilmek üzere başvuru yapmak isteyen vatandaşların Personel ilanına başvuru işleminde bulunacak olan insanların gerçekleştirilecek Güvenlik Araştırmasının temiz olma zorunluluğu var.

Başvuru yapmak isteyen vatandaşların Lisans düzeyinde eğitim veren fakültelerin Muhasebe veya Maliye programlarının birinden mezun olması ve başvuru işleminde bulunmak isteyen bütün erkek Aday kişilerin askerlik ile bağı bulunmadığına ait resmi beyanı lazım.

Kaynak: Kamu Personel Alımı
Yorumlar (0)
Kamu Personeli Alımı