Kamu Kurumuna Kamyon Tamircisi Alımı Yapılacak

Kamu Kurumuna Kamyon Tamircisi Alımı için ilan yayınlandı. Yayınlanan ilanda Diyarbakır Kayapınar belediyesi kendi birimlerinde çalıştırılmak üzere 1 adet Kamyon Tamircisi alımı gerçekleştirecek.

Kamu Personeli Alımı 01.11.2020, 13:49
Kamu Kurumuna Kamyon Tamircisi Alımı Yapılacak

Kamu Kurumuna Kamyon Tamircisi Alımı Yapılacak

Kamu Kurumuna Kamyon Tamircisi Alımı için ilan yayınlandı. Yayınlanan ilanda Diyarbakır Kayapınar belediyesi kendi birimlerinde çalıştırılmak üzere 1 adet Kamyon Tamircisi alımı gerçekleştirecek.

BAŞVURU BİLGİLERİ

Diyarbakır Kayapınar belediyesi Kadrolu Kamyon Tamircisi alımı ilanı son başvuru tarihi 6.11.2020 olarak açıklanmıştır.

Başvurular aşağıda bulunan adrese şahsen yapılması gerekiyor.

Peyas mahallesi Kayapınar caddesi No: 156 - 1 21070 Kayapınar - Diyarbakır

ADAYLARDAN İSTENİLEN BELGELER

1. Kayapınar belediyesi Kamyon Tamircisi alımı ilanına başvuracak tüm adayların Nüfus cüzdanı aslı veya kurumumuzca onaylanmak üzere fotokopisi gerekmektedir.

2. Kayapınar belediyesi Kamyon Tamircisi ilanına başvuracak tüm Bay bayan adayların Diploma belgesinin aslı veya noter onaylı örneği veya e-devlet üzerinden alınacak barkotlu mezuniyet belgesi gerekmektedir.

3. Kayapınar belediyesi Kamyon Tamircisi ilanına başvuracak tüm adayların Yabancı Okul Mezunu adaylar için Denklik Belgesinin aslı veya noter onaylı örneği gerekmektedir.

4. Kayapınar belediyesi Kamyon Tamircisi ilanına başvuracak tüm erkek Adaylar için askerlik ile ilişkisi olmadığına dair resmi beyanı gerekmektedir.

5. Kayapınar belediyesi Kamyon Tamircisi alımı ilanına başvuracak tüm adayların görevlerini devamlı bir şekilde yapmasına engel olacak bir durumu olmadığına dair resmi beyanı.

6. Kayapınar belediyesi Kamyon Tamircisi alımı ilanına başvuracak tüm adayların 2 adet biyometrik fotoğraf gerekmekte ve bir adedi forma yapıştırılacaktır.

7. Kayapınar belediyesi Kamyon Tamircisi alımı ilanına başvuracak tüm adayların Sürücü belgesinin aslı veyahut noter onaylı sureti gerekmektedir. Aslı ibraz edilmek kaydıyla fotokopisi Belediyemizce onaylanabilir.

BAŞVURU GENEL ŞARTLARI NELERDİR

1 - Kayapınar belediyesi Kamyon Tamircisi alımı ilanına başvuracak Türk vatandaşı olması gerekmektedir.

2 - Kayapınar belediyesi Kamyon Tamircisi alımı ilanına başvuracak kamu haklarından mahrum bulunmaması gerekmektedir.

3 - Kayapınar belediyesi Kamyon Tamircisi alımı ilanına başvuracak affedilmiş olsalar bile devletin ve milletin güvenliğine karşı suçlar işlememiş olması gerekiyor.

4 - Kayapınar belediyesi Kamyon Tamircisi alımı ilanına başvuracak Anayasal düzeni yıkmaya ve bu düzenin işleyişini engellemeye karşı suçlar işlememiş olmak.

5 - Kayapınar belediyesi Kamyon Tamircisi alımı ilanına başvuracak ilan edilmiş olan kadrolar için aranmış diğer başvuru şartlarını taşıması gerekmektedir.

6 - Kayapınar belediyesi Kamyon Tamircisi alımı ilanına başvuracak ilan edilmiş olan unvanlar için mezun olunmuş okul nedeni ile öğrenim ve eğitim şartını taşımak gerekmektedir.

Kaynak: Kamu Personel Alımı
Yorumlar (0)