Kamu Kurumuna Kadrolu Temizlik Görevlisi Alımı Yapılacak

Temizlik Görevlisi Alımı yapılması için personel alımı yayınlandı. Yayınlanan ilanda Türkiye İstatistik Kurumu başkanlığında görevlendirilmek üzere kadrolu olarak 37 adet Temizlik Görevlisi alımı yapılacaktır.

Kamu Personeli Alımı 01.12.2020, 12:36
Kamu Kurumuna Kadrolu Temizlik Görevlisi Alımı Yapılacak

Kamu Kurumuna Kadrolu Temizlik Görevlisi Alımı Yapılacak

Temizlik Görevlisi Alım yapılması için personel alımı yayınlandı. Yayınlanan ilanda Türkiye İstatistik Kurumu başkanlığında görevlendirilmek üzere kadrolu olarak 37 adet Temizlik Görevlisi alımı yapılacaktır.

BAŞVURU BİLGİLERİ

TUİK Temizlik görevlisi alımı ilanı son başvuru tarihi 04.12.2020 olarak açıklanmıştır.

Başvurular İŞKUR sitesi üzerinden yapılacaktır.

İŞKUR sitesine şifreniz ile giriş yapınız ve İŞ İLANLARI bölümünde bulunan İŞYERİ UNVANI kısmına TÜRKİYE İSTATİSTİK KURUMU yazın daha sonra ARA butonuna tıklayınız.

https://esube.iskur.gov.tr/Istihdam/AcikIsIlanAra.aspx

ADAYLARDAN İSTENİLEN BELGELER

1. TUİK Temizlik görevlisi Alımı ilanına başvuracak tüm adayların Nüfus cüzdanı aslı veya kurumumuzca onaylanmak üzere fotokopisi gerekmektedir.

2. TUİK Temizlik görevlisi Alımı ilanına başvuracak tüm Bay bayan adayların Diploma belgesinin aslı veya noter onaylı örneği veya e-devlet üzerinden alınacak barkotlu mezuniyet belgesi gerekmektedir.

3. TUİK Temizlik görevlisi Alımı ilanına başvuracak tüm adayların Yabancı Okul Mezunu adaylar için Denklik Belgesinin aslı veya noter onaylı örneği gerekmektedir.

4. TUİK Temizlik görevlisi Alımı ilanına başvuracak tüm erkek Adaylar için askerlik ile ilişkisi olmadığına dair resmi beyanı gerekmektedir.

5. TUİK Temizlik görevlisi Alımı ilanına başvuracak tüm adayların görevlerini devamlı bir şekilde yapmasına engel olacak bir durumu olmadığına dair resmi beyanı.

6. TUİK Temizlik görevlisi Alımı ilanına başvuracak tüm adayların 2 adet biyometrik fotoğraf gerekmekte ve bir adedi forma yapıştırılacaktır.

7. TUİK Temizlik görevlisi Alımı ilanına başvuracak tüm adayların Sürücü belgesinin aslı veyahut noter onaylı sureti gerekmektedir.

8. TUİK Temizlik görevlisi alımı ilanına başvuracak olan bütün kişilerin Özel sektörde çalışılan süreler için SGK hizmeti dökümü gerekmektedir.

9. TUİK Temizlik görevlisi alımı ilanına başvuracak olan bütün kişilerin Kamu kurumlarında çalışılan süreler için çalıştıkları kurumdan alınacak belge gerekmektedir.

10. TUİK Temizlik görevlisi alımı ilanına başvuracak olan bütün kişilerin Fotoğraflı öz geçmiş gerekmektedir.

11. TUİK Temizlik görevlisi alımı ilanına başvuracak olan bütün kişilerin Genel şartlar başlığında belirtilen mesleki tecrübeyi gösterir belge gerekmektedir.

BAŞVURU GENEL ŞARTLARI NELERDİR

1 - TUİK Temizlik görevlisi alımı ilanına başvuracak Türk vatandaşı olması gerekmektedir.

2 - TUİK Temizlik görevlisi alımı ilanına başvuracak kamu haklarından mahrum bulunmaması gerekmektedir.

3 - TUİK Temizlik görevlisi alımı ilanına başvuracak affedilmiş olsalar bile devletin ve milletin güvenliğine karşı suçlar işlememiş olması gerekiyor.

4 - TUİK Temizlik görevlisi alımı ilanına başvuracak Anayasal düzeni yıkmaya ve bu düzenin işleyişini engellemeye karşı suçlar işlememiş olmak.

Kaynak: Kamu Personel Alımı
Yorumlar (0)