Kamu Kurumuna Kadrolu Mezarlık Görevlisi Alımı

Mezarlık Görevilisi Alımı yApılması için iş ilanı yayınlandı. Yayınlanan ilanlarda Tokat Reşadiye Belediyesi bünyesinde görevlendirilmek üzere 3 adet mezarlık görevlisi alımı yapılacaktır.

Kamu Personeli Alımı 28.11.2020, 14:01
Kamu Kurumuna Kadrolu Mezarlık Görevlisi Alımı

Kamu Kurumuna Kadrolu Mezarlık Görevlisi Alımı

Mezarlık Görevilisi Alımı ypılması için iş ilanı yayınlandı. Yayınlanan ilanlarda Tokat Reşadiye Belediyesi bünyesinde görevlendirilmek üzere 3 adet mezarlık görevlisi alımı yapılacaktır.

BAŞVURU BİLGİLERİ

Reşadiye Belediyesi mezarlık görevlisi alımı ilanı son başvuru tarihi 30.11.2020 olarak açıklanmıştır.

Başvuru yapmak isteyen bütün kişilerin aşağıda bulunan İŞKUR linki üzerinden başvurmaları gerekmekte.

Bu nedenle İŞKUR şifreniz ile giriş işlemini yaptıktan sonra aşağıda bulunan linki kopyalayın ve yeni sekmede açtıktan sonra başvuru işlemeni gerçekleştirin.

https://esube.iskur.gov.tr/Istihdam/AcikIsIlanDetay.aspx?uiID=00005788597

Çalışma Adresi: CİMİŞADİ MH. HACI SALİH DEMİR CD. NO:65 REŞADİYE TOKAT / TÜRKİYE

İrtibat Bilgileri
     
İsim: Kaya Gül

Telefon: 0 356 472 501

ADAYLARDAN İSTENİLEN BELGELER

1. Reşadiye Belediyesi mezarlık görevlisi Alımı ilanına başvuracak tüm adayların Nüfus cüzdanı aslı veya kurumumuzca onaylanmak üzere fotokopisi gerekmektedir.

2. Reşadiye Belediyesi mezarlık görevlisi Alımı ilanına başvuracak tüm Bay bayan adayların Diploma belgesinin aslı veya noter onaylı örneği veya e-devlet üzerinden alınacak barkotlu mezuniyet belgesi gerekmektedir.

3. Reşadiye Belediyesi mezarlık görevlisi Alımı ilanına başvuracak tüm adayların Yabancı Okul Mezunu adaylar için Denklik Belgesinin aslı veya noter onaylı örneği gerekmektedir.

4. Reşadiye Belediyesi mezarlık görevlisi Alımı ilanına başvuracak tüm erkek Adaylar için askerlik ile ilişkisi olmadığına dair resmi beyanı gerekmektedir.

5. Reşadiye Belediyesi mezarlık görevlisi Alımı ilanına başvuracak tüm adayların görevlerini devamlı bir şekilde yapmasına engel olacak bir durumu olmadığına dair resmi beyanı.

6. Reşadiye Belediyesi mezarlık görevlisi Alımı ilanına başvuracak tüm adayların 2 adet biyometrik fotoğraf gerekmekte ve bir adedi forma yapıştırılacaktır.

7. Reşadiye Belediyesi mezarlık görevlisi Alımı ilanına başvuracak tüm adayların Sürücü belgesinin aslı veyahut noter onaylı sureti gerekmektedir.

8. Reşadiye Belediyesi mezarlık görevlisi alımı ilanına başvuracak olan bütün kişilerin Özel sektörde çalışılan süreler için SGK hizmeti dökümü gerekmektedir.

9. Reşadiye Belediyesi mezarlık görevlisi alımı ilanına başvuracak olan bütün kişilerin Kamu kurumlarında çalışılan süreler için çalıştıkları kurumdan alınacak belge gerekmektedir.

10. Reşadiye Belediyesi mezarlık görevlisi alımı ilanına başvuracak olan bütün kişilerin Fotoğraflı öz geçmiş gerekmektedir.

11. Reşadiye Belediyesi mezarlık görevlisi alımı ilanına başvuracak olan bütün kişilerin Genel şartlar başlığında belirtilen mesleki tecrübeyi gösterir belge gerekmektedir.

BAŞVURU GENEL ŞARTLARI NELERDİR

1 - Reşadiye Belediyesi mezarlık görevlisi alımı ilanına başvuracak Türk vatandaşı olması gerekmektedir.

2 - Reşadiye Belediyesi mezarlık görevlisi alımı ilanına başvuracak kamu haklarından mahrum bulunmaması gerekmektedir.

3 - Reşadiye Belediyesi mezarlık görevlisi alımı ilanına başvuracak affedilmiş olsalar bile devletin ve milletin güvenliğine karşı suçlar işlememiş olması gerekiyor.

Kaynak: Kamu Personel Alımı
Yorumlar (0)