Kamu Kurumuna Kadrolu 5 Odacı Alımı Yapılacak

KPSS'siz kamu güncel memur alımı ilanları ile birlikte açıklanmış olan bilgilerde İzmir belediyesi başkanlığı bünyesi içerisinde görev verilmek üzere daimî odacı alımı yapılacak.

Kamu Personeli Alımı 05.10.2021, 06:38 07.10.2021, 08:08
Kamu Kurumuna Kadrolu 5 Odacı Alımı Yapılacak

Belediye güncel kadrolu odacı alımı ilanları doğrultusunda başvuru yapmak isteyen kişilerin en az ilkokul mezunu olmaları şartı bulunmakta.


Başvuru Bilgileri Nedir?


Belediye odacı alımı son başvuru tarihi 6.10.2021.

5 adet kamu odacı alımı için aşağıda bulunan link üstünden başvuru gerçekleştirilmesi gerekiyor.

www.izenerji.com.tr


Başvuru Şartları Nedir?


Bütün başvuru sahiplerinin tercihen askerlik hizmetini tamamlamış olmaları, Türkiye Cumhuriyeti vatandaşı olması ve herhangi bir sigortalı işte çalışmıyor olmak.

İzmir belediyesi memur alımları için istenilen başvuruları yapacakların araştırma yapmasını seven, yeniliklere açık ve çözüm odaklı olarak çalışabilmesi ve herhangi bir adli sicil kaydının bulunmaması gerekiyor.

Kamu personel alımları için görev yapmak isteyen adayların analiz yapma tecrübelerinin olması, iş ile ilgili olarak raporlama tecrübesine sahip olmaları ve Word, Excel, PowerPoint gibi programları iyi derecede kullanıyor olmak.

Belediye işçi alımı için başvuru yapacak olan kişilerin alanları ile ilgili olarak yetkin ve sertifika sahibi olmaları ve kamusal haklardan mahrum olunmaması gerekiyor.

Adayların ofis içi araç ve gereçleri etkin bir şekilde kullanabilmeleri ve görevlerini yapmalarına engel bir sağlık sorunlarının olmaması gerekiyor.

Kaynak: Kamu Personel Alımı
Yorumlar (0)
Kamu Personeli Alımı