Kamu Kurumuna Kadrolu 45 Garson Görevlisi Alımı Yapılacak

Kamu Kurumuna personel alımı için iş ilanı yayınlandı. Yayınlanmış olan ilanda Mersin Büyükşehir Belediyesi bünyesinde görevlendirilmek üzere en az ortaokul mezunu 45 adet Garson alımı yapılacak.

Kamu Personeli Alımı 30.10.2020, 11:06 31.10.2020, 00:34
Kamu Kurumuna Kadrolu 45 Garson Görevlisi Alımı Yapılacak

Kamu Kurumuna Kadrolu 45 Garson Görevlisi Alımı Yapılacak

Kamu Kurumuna personel alımı için iş ilanı yayınlandı. Yayınlanmış olan ilanda Mersin Büyükşehir Belediyesi bünyesinde görevlendirilmek üzere en az ortaokul mezunu 45 adet Garson alımı yapılacak.

BAŞVURU BİLGİLERİ

Mersin Belediyesi garson alımı ilanına son başvuru tarihi 31.10.2020 olarak açıklanmıştır.

Başvurmak isteyen kişilerin aşağıda bulunan mail adresine özgeçmişlerini göndermeleri gerekiyor.

ahmetyildiz@denizkiziturizmas.com

Kurum Adresi: Çankaya Mahallesi İstiklal Caddesi No: 65 - 51 Kat: 4 Akdeniz - Mersin

Kurum telefon bilgisi: 0 324 237 49 53

Çalışma Adresi: Mersin Büyükşehir Belediyesi Denizkızı Turizm AŞ

ADAYLARDAN İSTENİLEN BELGELER

1. Mersin Belediyesi garson Alımı ilanına başvuracak tüm adayların Nüfus cüzdanı aslı veya kurumumuzca onaylanmak üzere fotokopisi gerekmektedir.

2. Mersin Belediyesi garson Alımı ilanına başvuracak tüm Bay bayan adayların Diploma belgesinin aslı veya noter onaylı örneği veya e-devlet üzerinden alınacak barkotlu mezuniyet belgesi gerekmektedir.

3. Mersin Belediyesi garson Alımı ilanına başvuracak tüm adayların Yabancı Okul Mezunu adaylar için Denklik Belgesinin aslı veya noter onaylı örneği gerekmektedir.

4. Mersin Belediyesi garson Alımı ilanına başvuracak tüm erkek Adaylar için askerlik ile ilişkisi olmadığına dair resmi beyanı gerekmektedir.

5. Mersin Belediyesi garson Alımı ilanına başvuracak tüm adayların görevlerini devamlı bir şekilde yapmasına engel olacak bir durumu olmadığına dair resmi beyanı.

6. Mersin Belediyesi garson Alımı ilanına başvuracak tüm adayların 2 adet biyometrik fotoğraf gerekmekte ve bir adedi forma yapıştırılacaktır.

7. Mersin Belediyesi garson Alımı ilanına başvuracak tüm adayların Sürücü belgesinin aslı veyahut noter onaylı sureti gerekmektedir. Aslı ibraz edilmek kaydıyla fotokopisi Belediyemizce onaylanabilir.

8. Mersin Belediyesi garson alımı ilanına başvuracak olan bütün kişilerin Özel sektörde çalışılan süreler için SGK hizmeti dökümü gerekmektedir.

9. Mersin Belediyesi garson alımı ilanına başvuracak olan bütün kişilerin Kamu kurumlarında çalışılan süreler için çalıştıkları kurumdan alınacak belge gerekmektedir.

10. Mersin Belediyesi garson alımı ilanına başvuracak olan bütün kişilerin Fotoğraflı öz geçmiş gerekmektedir.

11. Mersin Belediyesi garson alımı ilanına başvuracak olan bütün kişilerin Genel şartlar başlığında belirtilen mesleki tecrübeyi gösterir belge gerekmektedir.

BAŞVURU GENEL ŞARTLARI NELERDİR

1 - Mersin Belediyesi garson alımı ilanına başvuracak Türk vatandaşı olması gerekmektedir.

2 - Mersin Belediyesi garson alımı ilanına başvuracak kamu haklarından mahrum bulunmaması gerekmektedir.

3 - Mersin Belediyesi garson alımı ilanına başvuracak affedilmiş olsalar bile devletin ve milletin güvenliğine karşı suçlar işlememiş olması gerekiyor.

4 - Mersin Belediyesi garson alımı ilanına başvuracak Anayasal düzeni yıkmaya ve bu düzenin işleyişini engellemeye karşı suçlar işlememiş olmak.

5 - Mersin Belediyesi garson alımı ilanına başvuracak ilan edilmiş olan kadrolar için aranmış diğer başvuru şartlarını taşıması gerekmektedir.

6 - Mersin Belediyesi garson alımı ilanına başvuracak ilan edilmiş olan unvanlar için mezun olunmuş okul nedeni ile öğrenim ve eğitim şartını taşımak gerekmektedir.

7 - Mersin Belediyesi garson alımı ilanına başvuracak kişilerin Yapılacak Güvenlik Soruşturması ve Arşiv Araştırması sonucu olumlu olmak

8 - Mersin Belediyesi garson alımı ilanına başvuracak kişilerin Terör örgütlerin propagandasını yapmamış olmak.

9 - Mersin Belediyesi garson alımı ilanına başvuracak kişilerin Terör örgütleriyle eylem birliği içerisinde olmamış olmak.

10 - Mersin Belediyesi garson alımı ilanına başvuracak kişilerin terör örgütlerine üyeliği, irtibatı veya iltisakı bulunmamak.

Kaynak: Kamu Personel Alımı
Yorumlar (0)