Kamu Kurumuna İdari Personel Alımı

Kamu Kurumuna İdari Personel alımı gerçekleştirmek için iş ilanı yayınlanmıştır. Yayınlanmakta olan resmi ilanda Türkiye Sağlık Enstitüleri Başkanlığı birimlerinde çalıştırılmak üzere 6 adet idari personel alımı yapılacak.

Kamu Personeli Alımı 14.10.2020, 13:03 15.10.2020, 10:09
Kamu Kurumuna İdari Personel Alımı

Kamu Kurumuna İdari Personel Alımı

Kamu Kurumuna İdari Personel alımı gerçekleştirmek için iş ilanı yayınlanmıştır. Yayınlanmakta olan resmi ilanda Türkiye Sağlık Enstitüleri Başkanlığı birimlerinde çalıştırılmak üzere 6 adet idari personel alımı yapılacak.

BAŞVURU BİLGİLERİ

Türkiye Sağlık Enstitüleri Başkanlığı idari personel alımı ilanı son başvuru tarihi 16.10.2020 tarihinde son bulacaktır.

Başvurular İŞKUR resmi sitesi üzerinden yapılması zorunludur.

İŞKUR sitesine giriş yapınız İŞ İLANLARI kısmında İŞ YERİ ÜNVANI kısmına TÜRKİYE SAĞLIK ENSTİTÜLERİ yazın ve ARA butonuna basınız.

https://esube.iskur.gov.tr/Istihdam/AcikIsIlanAra.aspx

BAŞVURU GENEL ŞARTLARI NELERDİR

1 - Türkiye Sağlık Enstitüleri Başkanlığı idari personel alımı ilanına başvuracak olan tüm adayların Türk vatandaşı olması gerekmektedir.

2 - Türkiye Sağlık Enstitüleri Başkanlığı idari personel alımı ilanına başvuracak olan tüm adayların kamu haklarından mahrum bulunmaması gerekmektedir.

3 - Türkiye Sağlık Enstitüleri Başkanlığı idari personel alımı ilanına başvuracak olan tüm adayların Anayasal düzeni yıkmaya ve bu düzenin işleyişini engellemeye karşı suçlar işlememiş olmak gerekiyor.

4 - Türkiye Sağlık Enstitüleri Başkanlığı idari personel alımı ilanına başvuracak olan tüm adayların İhaleye fesat karıştırma gibi suçlar işlememiş olması gerekmektedir.

5 - Türkiye Sağlık Enstitüleri Başkanlığı idari personel alımı ilanına başvuracak olan tüm adayların İflasına fesat karıştırmaması gerekmektedir.

6 - Türkiye Sağlık Enstitüleri Başkanlığı idari personel alımı ilanına başvuracak olan tüm tüm Erkek adaylar için askerlik ile ilişkisi olmaması gerekmektedir.

7 - Türkiye Sağlık Enstitüleri Başkanlığı idari personel alımı ilanına başvuracak olan tüm adayların görevlerini devamlı bir şekilde yapmasına engel olabilecek beden veya akıl hastalığı bulunmaması gerekmektedir.

8 - Türkiye Sağlık Enstitüleri Başkanlığı idari personel alımı ilanına başvuracak olan tüm adayların ilan edilmiş olan kadrolar için aranmış diğer başvuru şartlarını taşıması gerekmektedir.

ADAYLARDAN İSTENİLEN BELGELER

1. Türkiye Sağlık Enstitüleri Başkanlığı idari personel alımı ilanına başvuracak olan tüm adayların Nüfus cüzdanı aslı veya kurumumuzca onaylanmak üzere fotokopisi gerekmektedir.

2. Türkiye Sağlık Enstitüleri Başkanlığı idari personel alımı ilanına başvuracak olan tüm adayların Diploma belgesinin aslı veya noter onaylı örneği veya e-devlet üzerinden alınacak barkotlu mezuniyet belgesi gerekmektedir.

3. Türkiye Sağlık Enstitüleri Başkanlığı idari personel alımı ilanına başvuracak olan tüm adayların için askerlik ile ilişkisi olmadığına dair resmi beyanı gerekmektedir.

4. Türkiye Sağlık Enstitüleri Başkanlığı idari personel alımı ilanına başvuracak olan tüm adayların görevlerini devamlı bir şekilde yapmasına engel olacak bir durumu olmadığına dair resmi beyanı.

Kaynak: Kamu Personel Alımı
Yorumlar (0)