Kamu Kurumuna Güncel KPSS Şartsız Gişe Memuru Alımı Yapılacak

Son dakika olarak güncel memur alımı ilanları için yayınlanmış duyuru işlemlerinde Manisa iş ilanları ile birlikte belediye birimlerinde çalıştırılmak üzere KPSS'siz olarak kadrolu gişe personeli alımı yapılacak.

Kamu Personeli Alımı 03.10.2021, 10:37 04.10.2021, 09:16
Kamu Kurumuna Güncel KPSS Şartsız Gişe Memuru Alımı Yapılacak

Belediye memur alımı yapılması amacı ile güncel kamu personel ilanları için başvuru yapacak adayların 23 ile 35 yaş arasında olması gerekmekte.


Memur Alımı Başvuru Bilgileri


Manisa personel alımı için son başvuru tarihi 5.10.2021.

Başvuru işlemleri için kurumun sitesi üzerinden işlem yapılması gerekmekte.

www.manisa.bel.tr


Başvuru Şartları


Manisa belediyesi memur alımı için çalışmak isteyenlerin 23 ve 35 yaş arasında olmaları, Türk vatandaşı olması ve yenilikçi, iletişim yönlerinin güçlü olması gerekmekte.

Besot kurumu için başvuru gerçekleştireceklerin dokümantasyona önem vermek ve bunu düzenli yapmak, kamusal haklardan mahrum olunmaması ve ekip çalışmasına uygun olmaları gerekiyor.

Tüm başvuru sahiplerinin Manisa ilinde ikamet ediyor olmaları, askerlik görevleri ile ilgili olarak ilişkilerinin bulunmaması ve koordinasyon ve takip becerisine sahip olmaları gerekiyor.

Kamu personel alımı kapsamında görev alacak kişilerin, raporlama konularında gerekli deneyime sahip olmaları ve görevlerini yapmalarına engel bir sağlık sorunlarının olmaması gerekiyor.

Güncel işçi alımı ilanları genelinde başvuru işlemleri yapacakların ofis programlarını ve araçlarını ileri derecede kullanmaları ve devletin güvenliğine karşı suçlar işlenmemiş olması gerekiyor.

Kaynak: Kamu Personel Alımı
Yorumlar (0)
Kamu Personeli Alımı