Kamu Kurumuna Grafiker Alımı

Grafiker Alımı yapılması için iş ilanı yayınlandı. Yayınlanan ilanlarda Tekirdağ Kapaklı Belediyesi başkanlığı bünyesinde çalıştırılmak üzere 2 adet Grafiker alımı yapılacak.

Kamu Personeli Alımı 29.12.2020, 14:55
Kamu Kurumuna Grafiker Alımı

Kamu Kurumuna Grafiker Alımı

Grafiker Alımı yapılması için iş ilanı yayınlandı. Yayınlanan ilanlarda Tekirdağ Kapaklı Belediyesi başkanlığı bünyesinde çalıştırılmak üzere 2 adet Grafiker alımı yapılacak.

BAŞVURU BİLGİLERİ

Kapaklı Belediyesi Grafiker Alımı ilanı son başvuru tarihi 31.12.2020 olarak açıklanmıştır.

Başvuru yapmak isteyen kişilerin aşağıda yazılı olan adrese şahsen başvurmaları gerekiyor.

İnönü mahallesi Eski Cami caddesi Mustafa Topuzu apartmanı B blok No: 31 / A Kapaklı - Tekirdağ

İritbat Kişisi: Yasin ESKİ

İrtibat telefonu: 0 282 717 10 99

ADAYLARDAN İSTENİLEN BELGELER

1. Grafiker Alımı ilanına başvuracak tüm adayların Nüfus cüzdanı aslı veya kurumumuzca onaylanmak üzere fotokopisi gerekmektedir.

2. Grafiker Alımı ilanına başvuracak tüm Bay bayan adayların Diploma belgesinin aslı veya noter onaylı örneği veya e-devlet üzerinden alınacak barkotlu mezuniyet belgesi gerekmektedir.

3. Grafiker Alımı ilanına başvuracak tüm adayların Yabancı Okul Mezunu adaylar için Denklik Belgesinin aslı veya noter onaylı örneği gerekmektedir.

4. Grafiker Alımı ilanına başvuracak tüm erkek Adaylar için askerlik ile ilişkisi olmadığına dair resmi beyanı gerekmektedir.

5. Grafiker Alımı ilanına başvuracak tüm adayların görevlerini devamlı bir şekilde yapmasına engel olacak bir durumu olmadığına dair resmi beyanı.

6. Grafiker Alımı ilanına başvuracak tüm adayların 2 adet biyometrik fotoğraf gerekmekte ve bir adedi forma yapıştırılacaktır.

7. Grafiker Alımı ilanına başvuracak tüm adayların Sürücü belgesinin aslı veyahut noter onaylı sureti gerekmektedir.

8. Grafiker alımı ilanına başvuracak olan bütün kişilerin Özel sektörde çalışılan süreler için SGK hizmeti dökümü gerekmektedir.

9. Grafiker alımı ilanına başvuracak olan bütün kişilerin Kamu kurumlarında çalışılan süreler için çalıştıkları kurumdan alınacak belge gerekmektedir.

10. Grafiker alımı ilanına başvuracak olan bütün kişilerin Fotoğraflı öz geçmiş gerekmektedir.

11. Grafiker alımı ilanına başvuracak olan bütün kişilerin Genel şartlar başlığında belirtilen mesleki tecrübeyi gösterir belge gerekmektedir.

BAŞVURU GENEL ŞARTLARI NELERDİR

1 - Grafiker alımı ilanına başvuracak Türk vatandaşı olması gerekmektedir.

2 - Grafiker alımı ilanına başvuracak kamu haklarından mahrum bulunmaması gerekmektedir.

3 - Grafiker alımı ilanına başvuracak affedilmiş olsalar bile devletin ve milletin güvenliğine karşı suçlar işlememiş olması gerekiyor.

Kaynak: Kamu Personel Alımı
Yorumlar (0)