Kamu Kurumuna Genel İdari Hizmetler Memuru Alımı

Genel İdari Hizmetler Memuru Alımı yapılması için iş ilanı yayınlandı. Yayınlanan ilanlarda Siirt Tillo belediyesi başkanlığı bünyesine 1 adet Genel İdari Hizmetler Memuru Alımı yapılacaktır.

Kamu Personeli Alımı 19.12.2020, 00:43 20.12.2020, 00:30
Kamu Kurumuna Genel İdari Hizmetler Memuru Alımı

Kamu Kurumuna Genel İdari Hizmetler Memuru Alımı

Genel İdari Hizmetler Memuru Alımı yapılması için iş ilanı yayınlandı. Yayınlanan ilanlarda Siirt Tillo belediyesi başkanlığı bünyesine 1 adet Genel İdari Hizmetler Memuru Alımı yapılacaktır.

BAŞVURU BİLGİLERİ

Tillo belediyesi Genel İdari Hizmetler Memuru Alımı ilanı başvuru tarihi ilanı 18.01.2021 tarihinde başlayacak ve 22.01.2021 tarihinde son bulacaktır.

Bütün adaylar başvuru formunu www.tillo.bel.tr internet adresinden temin edecektir.

Başvurular şahsen ya da posta yolu ile Tillo Belediyesi Fakirullah Mahallesi İbrahim Hakkı Meydanı No:21 Tillo/SİİRT adresine yapılacaktır.

Başvurulur elektronik ortamda tillobelediyesi@gmail.com adresinden yapılabilecektir.

Resmi ilanın kılavuz linki aşağıdadır.

https://kamuilan.ailevecalisma.gov.tr/ilanDetay.aspx?c6eff1f7-d87e-4d1f-802c-c0990c49ea05

ADAYLARDAN İSTENİLEN BELGELER

1. Tillo belediyesi Genel İdari Hizmetler Memuru Alımı ilanına başvuracak tüm adayların Nüfus cüzdanı aslı veya kurumumuzca onaylanmak üzere fotokopisi gerekmektedir.

2. Tillo belediyesi Genel İdari Hizmetler Memuru Alımı ilanına başvuracak tüm Bay bayan adayların Diploma belgesinin aslı veya noter onaylı örneği veya e-devlet üzerinden alınacak barkotlu mezuniyet belgesi gerekmektedir.

3. Tillo belediyesi Genel İdari Hizmetler Memuru Alımı ilanına başvuracak tüm adayların Yabancı Okul Mezunu adaylar için Denklik Belgesinin aslı veya noter onaylı örneği gerekmektedir.

4. Tillo belediyesi Genel İdari Hizmetler Memuru Alımı ilanına başvuracak tüm erkek Adaylar için askerlik ile ilişkisi olmadığına dair resmi beyanı gerekmektedir.

5. Tillo belediyesi Genel İdari Hizmetler Memuru Alımı ilanına başvuracak tüm adayların görevlerini devamlı bir şekilde yapmasına engel olacak bir durumu olmadığına dair resmi beyanı.

6. Tillo belediyesi Genel İdari Hizmetler Memuru Alımı ilanına başvuracak tüm adayların 2 adet biyometrik fotoğraf gerekmekte ve bir adedi forma yapıştırılacaktır.

7. Tillo belediyesi Genel İdari Hizmetler Memuru Alımı ilanına başvuracak tüm adayların Sürücü belgesinin aslı veyahut noter onaylı sureti gerekmektedir.

8. Tillo belediyesi Genel İdari Hizmetler Memuru alımı ilanına başvuracak olan bütün kişilerin Özel sektörde çalışılan süreler için SGK hizmeti dökümü gerekmektedir.

9. Tillo belediyesi Genel İdari Hizmetler Memuru alımı ilanına başvuracak olan bütün kişilerin Kamu kurumlarında çalışılan süreler için çalıştıkları kurumdan alınacak belge gerekmektedir.

10. Tillo belediyesi Genel İdari Hizmetler Memuru alımı ilanına başvuracak olan bütün kişilerin Fotoğraflı öz geçmiş gerekmektedir.

11. Tillo belediyesi Genel İdari Hizmetler Memuru alımı ilanına başvuracak olan bütün kişilerin Genel şartlar başlığında belirtilen mesleki tecrübeyi gösterir belge gerekmektedir.

BAŞVURU GENEL ŞARTLARI NELERDİR

1 - Tillo belediyesi Genel İdari Hizmetler Memuru alımı ilanına başvuracak Türk vatandaşı olması gerekmektedir.

2 - Tillo belediyesi Genel İdari Hizmetler Memuru alımı ilanına başvuracak kamu haklarından mahrum bulunmaması gerekmektedir.

3 - Tillo belediyesi Genel İdari Hizmetler Memuru alımı ilanına başvuracak affedilmiş olsalar bile devletin ve milletin güvenliğine karşı suçlar işlememiş olması gerekiyor.

Kaynak: Kamu Personel Alımı
Yorumlar (0)