Kamu Kurumuna Gelişim Programlar Memuru Alımı Yapılacak

Son dakika kamu memur alımı ilanları ile birlikte açıklanmış bilgilerde İSPER AŞ bünyesinde çalıştırılmak üzere gelişim uzmanı alımı yapılacak.

Kamu Personeli Alımı 02.10.2021, 00:48 03.10.2021, 09:47
Kamu Kurumuna Gelişim Programlar Memuru Alımı Yapılacak

Belediye memur alımı ilanları ile ilgili olarak başvurmak isteyenlerin problem çözme konusunda yetenekli olmaları gerekiyor.


Başvuru Bilgileri Nedir?


Gelişim uzmanı alımı için son başvuru tarihi 4.10.2021.

Başvuru için lütfen aşağıda bulunan linki kullanınız.

https://kariyer.ibb.istanbul/ilanlar/genel-basvuru-5


Başvuru Şartları


Kamu personel alımı ilanları için bütün başvuru yapacakların lisans mezunu olmaları, askerlik görevleri ile ilgili olarak ilişkilerinin bulunmaması ve en az 5 yıl kendi alanında tecrübe sahibi olmaları gerekmekte.

Güncel memur alımı ilanları genelinde çalışacak vatandaşların organizasyonel gelişim, yetenek gelişimi ve eğitim yönetimi alanlarında gerekli tecrübelere sahip olması ve görevlerini yapmalarına engel bir sağlık sorunlarının olmaması gerekiyor.

Son dakika iş ilanları için bütün kişilerin analiz etme ve problem çözme konularında yetkin olması, kamusal haklardan mahrum olunmaması ve etkili iletişim kurabilen ve ilişki yönetimi konusunda gerekli yetkinliğe sahip olmaları gerekmekte.

Başvuru sahiplerinin dokümantasyona önem vermeleri ve bu işleri düzenli yapmaları, sahtecilik, ihaleye fesat karıştırma gibi suçlar işlememiş olmaları ve disiplinli ve gelişime açık olmaları gerekmekte.

İstanbul ilanları için görev yapmak isteyen şahısların disiplinli ve gelişime açık olmaları, ekip çalışmasına uygun olmaları, devletin güvenliğine karşı suçlar işlenmemiş olması ve esnek çalışma saatlerine ve yoğun iş temposu altında çalışma yeteneğine sahip olmaları gerekiyor.

Kaynak: Kamu Personel Alımı
Yorumlar (0)
Kamu Personeli Alımı