Kamu Kurumuna Gassal Alımı Yapılacak

Gassal Alımı yapılması için kamu personeli alımı iş ilanı yayınlandı. Yayınlanan iş ilanları işlemlerinde Konya Büyükşehİr belediyesi kendi bünyesinde istihdam edilmek üzere 7 adet Gassal alımı yapacak.

Kamu Personeli Alımı 26.12.2020, 12:36
Kamu Kurumuna Gassal Alımı Yapılacak

Kamu Kurumuna Gassal Alımı Yapılacak

Gassal Alımı yapılması için kamu personeli alımı iş ilanı yayınlandı. Yayınlanan iş ilanları işlemlerinde Konya Büyükşehİr belediyesi kendi bünyesinde istihdam edilmek üzere 7 adet Gassal alımı yapacak.

BAŞVURU BİLGİLERİ

Konya belediyesi gassal alımı ilanı sn başvuru tarihi 30.12.2020 olarak açıklanmıştır.

Başvuru Adresi: Konevi mahallesi Millet caddesi No: 14 Meram - Konya

ADAYLARDAN İSTENİLEN BELGELER

1. Konya belediyesi gassal Alımı ilanına başvuracak tüm adayların Nüfus cüzdanı aslı veya kurumumuzca onaylanmak üzere fotokopisi gerekmektedir.

2. Konya belediyesi gassal Alımı ilanına başvuracak tüm Bay bayan adayların Diploma belgesinin aslı veya noter onaylı örneği veya e-devlet üzerinden alınacak barkotlu mezuniyet belgesi gerekmektedir.

3. Konya belediyesi gassal Alımı ilanına başvuracak tüm adayların Yabancı Okul Mezunu adaylar için Denklik Belgesinin aslı veya noter onaylı örneği gerekmektedir.

4. Konya belediyesi gassal Alımı ilanına başvuracak tüm erkek Adaylar için askerlik ile ilişkisi olmadığına dair resmi beyanı gerekmektedir.

5. Konya belediyesi gassal Alımı ilanına başvuracak tüm adayların görevlerini devamlı bir şekilde yapmasına engel olacak bir durumu olmadığına dair resmi beyanı.

6. Konya belediyesi gassal Alımı ilanına başvuracak tüm adayların 2 adet biyometrik fotoğraf gerekmekte ve bir adedi forma yapıştırılacaktır.

7. Konya belediyesi gassal Alımı ilanına başvuracak tüm adayların Sürücü belgesinin aslı veyahut noter onaylı sureti gerekmektedir.

8. Konya belediyesi gassal alımı ilanına başvuracak olan bütün kişilerin Özel sektörde çalışılan süreler için SGK hizmeti dökümü gerekmektedir.

9. Konya belediyesi gassal alımı ilanına başvuracak olan bütün kişilerin Kamu kurumlarında çalışılan süreler için çalıştıkları kurumdan alınacak belge gerekmektedir.

10. Konya belediyesi gassal alımı ilanına başvuracak olan bütün kişilerin Fotoğraflı öz geçmiş gerekmektedir.

11. Konya belediyesi gassal alımı ilanına başvuracak olan bütün kişilerin Genel şartlar başlığında belirtilen mesleki tecrübeyi gösterir belge gerekmektedir.

BAŞVURU GENEL ŞARTLARI NELERDİR

1 - Konya belediyesi gassal alımı ilanına başvuracak Türk vatandaşı olması gerekmektedir.

2 - Konya belediyesi gassal alımı ilanına başvuracak kamu haklarından mahrum bulunmaması gerekmektedir.

3 - Konya belediyesi gassal alımı ilanına başvuracak affedilmiş olsalar bile devletin ve milletin güvenliğine karşı suçlar işlememiş olması gerekiyor.

Kaynak: Kamu Personel Alımı
Yorumlar (1)
Nesrin meydan 4 ay önce
Konyada ablamin yaninda ikamet ediyorum fakat ikamet adresim halen artvinde başvuru yapabilirmiyiz