Kamu Kurumuna Fotoğrafçı Alımı

Fotoğrafçı Alımı yapılması için kamu personeli alımı ilanı yayınlandı. Yayınlanan ilanlarda Kemer Belediyesi kendi bünyesinde görevlendirilmek üzere 1 adet Fotoğrafçı Alımı yapacaktır.

Kamu Personeli Alımı 12.01.2021, 11:53 12.01.2021, 12:06
Kamu Kurumuna Fotoğrafçı Alımı

Kamu Kurumuna Fotoğrafçı Alımı

Fotoğrafçı Alımı yapılması için kamu personeli alımı ilanı yayınlandı. Yayınlanan ilanlarda Kemer Belediyesi kendi bünyesinde görevlendirilmek üzere 1 adet Fotoğrafçı Alımı yapacaktır.

BAŞVURU BİLGİLERİ

Kemer Belediyesi Fotoğrafçı Alımı ilanı son başvuru tarihi 13.01.2021 olarak açıklanmıştır.

Başvuru yapmak isteyen kişilerin Kemer Belediyesi başkanlığına şahsen başvurmaları gerekiyor.

Aşağıda bulunan Youtube kanalımıza ait videoyu izleyerek daha ayrıntılı bilgi alabilirsiniz.

BAŞVURU GENEL ŞARTLARI NELERDİR

1 - Kemer Belediyesi Fotoğrafçı ilanına başvuracak kişilerin Türk vatandaşı olması gerekiyor.

2 - Kemer Belediyesi Fotoğrafçı ilanına başvuracak adayların kamu haklarından mahrum bulunmaması gerekiyor.

3 - Kemer Belediyesi Fotoğrafçı ilanına başvuracak yüm bay ve bayanların affedilmiş olsalar bile devletin ve milletin güvenliğine karşı suçlar işlememiş olması gerekiyor.

4 - Kemer Belediyesi Fotoğrafçı ilanına başvuru işlemi yapacak olan kişilerin Anayasal düzenleri yıkmaya çalışmak ve bu düzenin işleyişini engellemeye karşı suçlar işlememiş olmak.

5 - Kemer Belediyesi Fotoğrafçı ilanına başvuracak bütün adayların ilan edilmiş olan kadrolar için aranmış diğer başvuru şartlarını taşıması gerekmektedir.

6 - Kemer Belediyesi Fotoğrafçı ilanına başvuracak kişilerin ilan edilmiş olan unvanlar için mezun olunmuş okul nedeni ile öğrenim ve eğitim şartını taşımak gerekmektedir.

7 - Kemer Belediyesi Fotoğrafçı ilanına başvuruda bulunmak isteyen tüm kişilerin Yapılacak Güvenlik Soruşturması ve Arşiv Araştırması sonucu olumlu olmak

8 - Kemer Belediyesi Fotoğrafçı ilanına başvuracak bütün bay ve bayan vatandaşların kişilerin Terör örgütlerin propagandasını yapmamış olmak.

9 - Kemer Belediyesi Fotoğrafçı ilanına başvuracak bütün kişilerin Terör örgütleriyle eylem birliği içerisinde olmamış olmak.

10 - Kemer Belediyesi Fotoğrafçı ilanına başvuracak tüm kişilerin terör örgütlerine üyeliği, irtibatı veya iltisakı bulunmamak..

ADAYLARDAN İSTENİLEN BELGELER

1. Kemer Belediyesi Fotoğrafçı ilanına başvuru yapacak tüm adayların Nüfus cüzdanı aslı veya kurumumuzca onaylanmak üzere fotokopisi gerekmektedir.

2. Kemer Belediyesi Fotoğrafçı ilanına başvuru işleminden bulunan tüm Bay bayan adayların Diploma belgesinin aslı veya noter onaylı örneği veya e-devlet üzerinden alınacak barkotlu mezuniyet belgesi gerekmektedir.

3. Kemer Belediyesi Fotoğrafçı ilanına başvurmak isteyen tüm kişilerin Yabancı Okul Mezunu adaylar için Denklik Belgesinin aslı veya noter onaylı örneği gerekmektedir.

4. Kemer Belediyesi Fotoğrafçı ilanına başvuruda bulunmak isteyen tüm erkek Adaylar için askerlik ile ilişkisi olmadığına dair resmi beyanı gerekmektedir.

5. Kemer Belediyesi Fotoğrafçı ilanına başvuracak bütün bay ve bayan adayların görevlerini devamlı bir şekilde yapmasına engel olacak bir durumu olmadığına dair resmi beyanı.

6. Kemer Belediyesi Fotoğrafçı ilanına başvuracak tüm insanların 2 adet biyometrik fotoğraf gerekmekte ve bir adedi forma yapıştırılacaktır.

Kaynak: Kamu Personel Alımı
Yorumlar (0)